Керама Хит
Керама Хит

Сумський університет підписав угоду з глобальною освітньою програмою SAP

Освіта | 20:32, 10.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

8 листопада у СумДУ відбулася нарада, в ході якої було  презентовано Університетський Альянс SAP, з яким підписано угоду про співпрацю, – інформує СумДУ

Університетський Альянс SAP (https://www.sap.com/ukraine/index.html) – це глобальна практико орієнтована освітня програма, що залучає до співпраці з бізнесом більш ніж 3200 навчальних закладів у 111 країнах світу, дозволяє інтегрувати останні технології SAP у навчальний процес. Німецька компанія SAP «Systems, Applications and Products in Data Processing» є одним із лідерів цифрової трансформації та впровадження технологій 4-ї промислової революції в усьому світі.

Компанія SAP займає 178 позицію у рейтингу «FORBES 2000» найбільших публічних компаній світуа у своєї галузі (Soft & Programming) 3 місце (після Microsoft та Oracle) за версією 2017. (https://www.forbes.com/global2000/list/4/#tab:overall).

На даний час більше 86 000 компаній, розташованих у більш ніж 120 країнах світу, використовують у своїй роботі програмне забезпечення SAP.

Начальник Центру комп’ютерних технологій презентував можливості, які відкриваються для викладачів та студентів в рамках співпраці з компанією SAP:

Для викладачів це – підвищення кваліфікації; навчальні матеріали високої якості з бізнес-процесів з галузевої прив’язкою; доступ до експертів SAP для відкритих лекцій, наукові консультацій щодо виконання кандидатських і докторських дисертацій; ведення інноваційної та науково-дослідницької діяльності в інтересах як самої SAP, так і партнерської екосистеми; участь в конкурсах та грантах; взаємодія з учасниками програми інших країн. Для студентів – можливості отримання практико-орієнтованих знаннь; стажування в екосистемі SAP і успішне працевлаштування; взаємодія з експертами SAP; залучення до інноваційної діяльності та технологічного підприємництва; можливість використовувати технології SAP для створення своїх розробок і реалізації їх в мережі партнерів SAP, – розповів Андрій Півень.

Насьогодні СумДУ є доступними навчальні матеріали з 12 ключових тематик (ERP – планування ресурсів підприємства, SRM – управління відносинами з постачальниками, фінансовий облік, аналіз даних, інтернет-речей, мобільна розробка, управління поставками, програмна розробка, хмарні обчислення, бази даних та ін.) – всього близько 600 курсів.

Сумський державний університет має можливість завантажити доступні на порталі SAP Learning Hub Academic Edition демо-версії наступних продуктів для використання їх в навчальному процесі: Lumira (візуалізація даних і бізнес-аналіз), Ariba (SRM-портал); SAP Cloud Platform (хмарна база даних і платформа для розробки з такими бібліотеками, як IoT, Predictive, Geospacial), SNAP (мова візуального програмування), iOS SDK for SCP (c грудня 2017, пакет розробки під iOS на SCP)».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: