СумБуд
СумБуд

У КНР відкриють філію Сумського НАУ (ФОТО)

Освіта | 08:16, 5.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

У ході переговорів делегації з Хенанського інституту науки і технологій із керівництвом Сумського національного аграрного університету визначено перспективи створення міжнародного коледжу та створення в КНР філії Сумського національного аграрного університету.

Зазначається, що у КНР триває активна підготовка до цього процесу. Наступного року в експлуатацію буде здано академічне містечко з будівлями, школами, дитячими садочками.

Про це повідомляє Володимир Ладика, ректор вишу, на своїй сторінці у Facebook.

“… Важливим завданням, яке вдалося реалізувати – переговори з керівництвом Хенанського інституту науки і технологій. На сьогоднішній день ми маємо близько 70 магістрів та аспірантів. Були обговорені усі аспекти, які з цим пов’язані. Жодних зауважень у обох сторін немає. У перспективі на нас очікує збільшення кількості китайських студентів. 

Другим підпунктом переговорів було обговорення візиту делегації з ХІСТ до нашого університету та визначення перспектив створення міжнародного коледжу та створення в КНР філії Сумського національного аграрного університету. Зрозуміло, що потрібно визначити хто, де і чому буде навчати. Відповідаючи на ці питання, хочу відзначити, що питання з тим кого вчити вирішується автоматично.

Кількість населення в провінції та її аграрна спеціалізація дають впевненість у постійному студентському контингенті. Що стосується місця навчання, то з фото ви можете побачити, що КНР активно готується до цього процесу. Наступного року буде здано в експлуатацію академічне містечко з будівлями, школами, дитячими садочками…

Відносно того, чому навчати, то це буде інтеграція українського, німецького і китайського досвіду за усіма існуючими у нас освітніми програмами. Німецьким партнером визначений університет Вайєнштефан, з яким ми маємо давні зв’язки. Ну і стосовно того, хто буде навчати, то це викладачі Сумського національного аграрного університету. Вже наступного тижня буде проведено відбір викладачів, для читання лекції в Китаї. А враховуючи рівень розвитку матеріальної та наукової бази в ХІСТ, то процес навчання буде двостороннім”, – йдеться в дописі.

Фото: Володимир Ладика

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: