СумБуд
СумБуд

У Сумах гостя зі Швейцарії відвідала НВК з інклюзивною формою навчання і виховання

Освіта | 16:00, 18.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Учора, 17 квітня, президент об’єднання «Help-Point Sumy» Маріанне Піффаретті разом з представниками міскої влади та благодійного фонду побувала у НВК № 16 ім. Олексія Братушки, – повідомляє Інфопортал міськради.

Візит був присвячений знайомству з навчально-виховним комплексом та напрацюваннями у сфері інклюзивної освіти.

Маріанне Піффаретті та інші гості побачили кабінет мистецтва, в якому проводяться корекційні заняття з ритміки, кабінет для індивідуальних занять вчителя і дітей із гри на бандурі, кабінет трудового навчання, який має швейну майстерню та обладнаний для проведення корекційних занять з соціально-побутового орієнтування, а також оглянули їдальню, де встановлено столи з попередніх гуманітарних вантажів, доправлених до Сум Маріанною Піффаретті.

У НВК № 16 ім. Олексія Братушки нараховується 360 дітей, з них 24 дитини навчається на інклюзивній формі навчання, 23 з яких знаходяться у шкільному підрозділі, що налічують 9 класів та одна дитина – у дошкільному підрозділі старшої групи. У закладі дев’ять учнів навчаються за спеціальною програмою для дітей із затримкою психологічного розвитку, вісім дітей – за спеціальною програмою для дітей з порушенням інтелекту, сім дітей – за спеціальною програмою для дітей із порушенням опорно-рухового апарату, – повідомила директор навчально-виховного комплексу Олена Стайко.

Навчальний процес забезпечують заступник начальника з навчально-виховної роботи інклюзивної роботи, вчитель-логопед, практичний психолог, корекційний психолог, дефектолог, вчитель лікувальної фізкультури, асистенти вчителя, водій автобуса та супровідник дітей в автобусі.

У НВК нараховується 20 навчальних кабінетів, які обладнані відповідно до вимог, зокрема: кабінет корекційно-розвиткових занять, лікувальної фізкультури, кабінет психологічної служби, логопедичний кабінет.

Президент об’єднання «Help-Point Sumy» звертаючись до керівництва закладу, зазначила:

«Рада тому, що стільки людей долучаються до того, аби функціонував цей заклад. Ви робите великий обсяг роботи. З великою повагою ставлюся до всіх педагогів, вихователів, відповідних фахівців, які працюють у закладі, ваша робота дуже непроста, але дуже важлива. Адже необхідно, щоб особливі дітки отримували відповідну освіту».

Вона побажала усім працівникам НВК № 16 ім. Олексія Братушки сил та наснаги у подальшій роботі, натхнення надалі працювати так само віддано, як і зараз.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: