СумБуд

У Сумах кращих учнів області нагородили стипендіями (+Фото)

Освіта | 10:30, 21.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Учора, 20 лютого, у Сумах стипендію особисто від очільника області отримали 45 учнів шкіл та профтехучилищ області. Серед них відмінники навчання, активісти учнівського самоврядування,   лідери спортивних та інтелектуальних змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, – повідомляє Сумська ОДА.

Розмір стипендії цього року складає 1050 гривень. Відповідно до критеріїв найкращих обирала комісія, якій були представлені матеріали від навчальних закладів.

«Діти Сумщини дуже активні у своєму розвитку і беруть участь у найрізноманітніших заходах. Можна помітити, що чимало нагороджених було із сільської місцевості та віддалених містечок. Влада надавала їм перевагу, щоб заохотити дітей до нових досягнень і праці над собою», – розповіла директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова.

«Я вважаю, що висококваліфіковані спеціалісти – майбутнє України. Дякую Миколі Клочку за заохочення учнів до нових досягнень. Ми відчуваємо турботливе ставлення влади і впевнені, що тим самим Ви робите вагомий внесок у розвиток області», – долучився до слова учень Роменського ВПУ Руслан Овчаренко, який є переможцем міжнародного конкурсу журналістів та конкурсу «Учень року» у номінації «Творча обдарованість».

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: