СумБуд
СумБуд

У Сумах мітингували через ЗНО

Освіта | 07:35, 5.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Мітингували через ЗНО. Вчора у Сумах о 18 біля пам’ятника Шевченка зібралися цьогорічні випускники разом з батьками. Зробили це через те, що не змогли впоратися із завданням на аудіювання  з англійської мови.

Дар`я Голодна, учасниця мітингу говорить: “Коли ми прослухали першу частину, вона була українською, то все було добре чутно. Потім коли пішов англійський текст було чутно шуми”. 

 “Мій син дуже добре навчається, відвідував Кембридж, є диплом міжнародний, але якість була погана,він прийшов додому засмучений і сказав, що не зміг зрозуміти більшості слів”, – говорить мати абітурієнта Марія Брижко.

У підсумку присутні зібрали підписи. Таким чином звернулися до Міносвіти.

 ЗНО з англійської мови склали понад 2100 абітурієнтів Сумщини в 11 пунктах тестування  – у Сумах і Шостці.  Цього року додали новий блок завдань у тестах зовнішнього оцінювання  – аудіювання. Для цього на Сумщині закупили спеціальне обладнання на суму 408 тисяч гривень.

“Усі пункти тестування були забезпечені відповідними технічними засобами, процедури порушення не виявлено. Усі учасники, які брали участь на іноземній мові було подана лише одна апеляція, в якій зазначалося про неякісний звук відтворювання аудіювання. Під час самого аудіювання нарікань не було. Абітурієнт наприкінці тестування виявив бажання подати апеляцію”, – говорить Валерія Ханікова, куратор Сумської області Харківського регіонального центру якості освіти.

UA Суми

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: