Реклама

Депутат Сумської обласної ради Дмитро Кірюхін звітує за 2017 рік

Политика | 21:40, 12.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

ЗВІТ ДЕПУТАТА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ ДМИТРА КІРЮХІНА ЗА 2017 РІК 

Шановні друзі!

Минув ще один рік моєї каденції депутата обласної ради. За цей рік я працював на благо громади і спрямовував діяльність, в основному, на вирішення соціально-економічних та побутових питань мешканців міста й району, на допомогу громадянам, розвиток спорту, фізичної культури, мистецтва, медицини.

Протягом року тривала робота зі зверненнями громадян, проводилися особисті прийоми виборців. Слід сказати, що значна частина звернень стосувалася матеріально-грошової допомоги в лікуванні, ремонті житла. Дехто просив надати консультації щодо порушення їхніх прав у сфері торгівлі й послуг. Усі звернення були уважно розглянуті й позитивно вирішені.

Справедливим є твердження: молодь — наше майбутнє. На моє глибоке переконання, щасливе майбутнє нашої країни — за молоддю інтелектуальною й допитливою. Тому в 2017-му намагався всіляко заохочувати школярів до процесу навчання. Так, маленькі «чомучки» СЗОШ №1 у День знань отримали від мене інтелектуальні сюрпризи; за власний кошт профінансував придбання експериментальних комп’ютерних програм для учнів СЗОШ №1 та придбання монітору для ДНЗ «Берізка». Від мене одержали шкільні Нобелівські премії найрозумніші учні одинадцятої школи. Окрім цього, клопотав, аби за кошти обласного бюджету були придбані мультимедійні проектори для роменських шкіл. Задум вдалося реалізувати, і прилади вже передані до ЗОШ № 4, 5, 7, 8 та 11.

Багато роменських закладів освіти потребують ремонту, але місцевому бюджетові все охопити одночасно, на жаль, не під силу. Розуміючи становище, виступив спонсором для ЗОШ №10 і допоміг у її ремонті, також надав допомогу на побудову паркану для ЗОШ №1.

За моєї ініціативи та підтримки в місті було зведено 3 дитячих майданчики: два — на вулиці Гетьмана Мазепи та один — на Коржівській. Для закупівлі конструкцій було залучено кошти з обласного бюджету, виділені на здійснення депутатських повноважень.

У справі побудови дитячих майданчиків також допомагав депутат міської ради Ромен Юрій Барабаш, не залишилася осторонь і роменський депутат Інна Жук.

Велику увагу я завжди приділяю спортивному життю Роменщини. Протягом року багато спортсменів, представників спортивно-молодіжних організацій зверталися по матеріальну допомогу. Кожне прохання намагався виконати. Моя фінансова підтримка стала в пригоді спортсменам, які займаються вільною боротьбою, місцевій команді «Рятувальник» для участі в чемпіонаті з футзалу серед команд першої ліги, юним хокеїстам для проведення відкритого турніру хокею з шайбою.

За моєї підтримки відбувся й відкритий чемпіонат області з кіокушинкай карате, а також чемпіонат області з боксу серед юнаків та юніорів.

Матеріальну допомогу надав для проведення обласного турніру боротьби дзюдо, турніру з баскетболу серед команд області.

Була надана допомога на оздоровлення вихованців відділення боротьби «Дзюдо» при навчально-тренувальних зборах у селі Нові Санжари.

У наш час велику увагу слід приділяти духовному, інтелектуальному розвиткові населення. Саме тому я долучився до видання книги відомого краєзнавця Івана Курилова «Роменська старовина» сучасною українською мовою, а також став спонсором видання дебютної книги роменського поета Андрія Будакова.

Зверталися містяни і з проблемами у сфері житлово-комунального господарства. Так, мною було надано допомогу в організації вуличного освітлення кварталу №23 (вулиці Конотопська, Курганська та інші), за власний кошт проведено ремонт даху та фундаменту багатоквартирного будинку на вулиці Маяковського. За моїм клопотанням і завдяки підтримці депутатів облради в 2017 році було проведене вуличне освітлення провулків Ковпака, Суворова, Оболонської, Маркевича та інших; добудовано центральну каналізаційну мережу на вулиці Соборній. Після цього допомагав жителям багатоповерхівок, що розташовані на цій вулиці, в організації підключення каналізаційних дворових стоків до центральної каналізаційної мережі.

Брав участь у вирішенні тривалого спірного питання земельних стосунків сім’ї жителя міста.

У перспективі на 2018-й залишається вирішення спільно з міською владою питання щодо вуличного освітлення провулку Горького.

Для мене не байдужа доля наших бійців на Сході, тому протягом року намагався всіляко допомагати в забезпеченні хлопців продуктами харчування.

Матеріальну підтримку надавав закладам соціальної сфери Коржівської сільської ради, допомагав у проведенні Дня села Коржі. Також надав допомогу в проведенні обласного конкурсу породистих собак.
Коли жителі окремих сіл Роменщини зіткнулися з проблемою відсутності газу, я увійшов до Координаційного комітету щодо забезпечення життєво важливих потреб і законних інтересів населення «Голос народу». Разом із членами комітету ми вели активну боротьбу за те, щоб повернути благо цивілізації в оселі селян.

Про результати моєї роботи можуть судити виборці. Я сподіваюся, тим, хто віддав голоси за мене й команду, з якою я балотувався (а це Олександр Саєнко, Інна Жук, Юрій Барабаш, Валентина Судьїна та інші), не соромно за свій вибір. Ми як працювали, так і надалі працюватимемо для розвитку нашого міста й району.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: