Реклама
jurotat

Детутати Сумської міськради не підтримали інвестиційний проект «Сумитеплоенерго»

Політика, Технології | 15:50, 28.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні на сесії міської ради депутати не проголосували за інвестиційну програму ТОВ “Сумитеплоенерго”.

«Якщо б відповідна програма була спланована за правилами національної комісії, то ми б сьогодні розглядали інвестеційну програму на 2018 рік. Тому що постановою НКРЕКП зазначено, що програма має затверджуватись не пізніше, ніж за 2 місяці до початку нового календарного року, — зазначив голова громадської комісії з питань бюджету і фінансів Андрій Фролков, —  Громадського відкритого обговорення цього року так і не відбулося.»

Звітував про план інвестиційної програми директор «Сумитеплоенерго» Дмитро Васюнін. Його перебив депутат міської ради Андрій Крамченков. За словами останнього «люди — не дебилы и депутаты тоже», тож всі розуміють, що насправді відбувається.

«Джерела інвестиційної програми, їх всього 3:  амортизаційні, власні кошти підприємства, тобто прибуток, який вони заробили, вони можуть інвестувати далі, і третє — вони можуть залучати зовнішні інвестиції. Другий і третій пункти жодного разу не використовувались для того, щоб модернізувати мережі, це я вам відповідально заявляю. Якщо мене зараз «Сумитеплоенерго» погукає в суд, я буду радий там з ними зустрітися», -заявив депутат Андрій Крамченков.  

Підтримали інвестиційну програму ТОВ “Сумитеплоенерго” 15 депутатів, тож рішення не прийняли.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: