Керама Хит
Керама Хит

Детутати Сумської міськради не підтримали інвестиційний проект “Сумитеплоенерго”

Політика, Технології | 15:50, 28.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні на сесії міської ради депутати не проголосували за інвестиційну програму ТОВ “Сумитеплоенерго”.

“Якщо б відповідна програма була спланована за правилами національної комісії, то ми б сьогодні розглядали інвестеційну програму на 2018 рік. Тому що постановою НКРЕКП зазначено, що програма має затверджуватись не пізніше, ніж за 2 місяці до початку нового календарного року, – зазначив голова громадської комісії з питань бюджету і фінансів Андрій Фролков, –  Громадського відкритого обговорення цього року так і не відбулося.”

Звітував про план інвестиційної програми директор “Сумитеплоенерго” Дмитро Васюнін. Його перебив депутат міської ради Андрій Крамченков. За словами останнього “люди – не дебилы и депутаты тоже”, тож всі розуміють, що насправді відбувається.

“Джерела інвестиційної програми, їх всього 3:  амортизаційні, власні кошти підприємства, тобто прибуток, який вони заробили, вони можуть інвестувати далі, і третє – вони можуть залучати зовнішні інвестиції. Другий і третій пункти жодного разу не використовувались для того, щоб модернізувати мережі, це я вам відповідально заявляю. Якщо мене зараз “Сумитеплоенерго” погукає в суд, я буду радий там з ними зустрітися”, -заявив депутат Андрій Крамченков.  

Підтримали інвестиційну програму ТОВ “Сумитеплоенерго” 15 депутатів, тож рішення не прийняли.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: