Керама Хит
Керама Хит

Капітальний ремонт Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи завершать до кінця року

 Поділитися

Поділитися в

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Марченко проінспектував проведення капітального ремонту будівлі обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

«Проект «Капітальний ремонт будівлі Сумської обласної ДЮСШ був свого часу ініційований облдержадміністрацією та депутатами обласної ради і поданий на фінансування з державного бюджету за рахунок ДФРР. Також було надано співфінансування з обласного бюджету і сьогодні цей проект знаходиться в процесі реалізації», – зазначив Олександр Марченко.

За кошторисом, вартість проекту складає 4 мільйони гривень. Наразі роботи у розпалі й мають бути завершені у цьому році.

Під час робочої наради т.в.о. голови облдержадміністрації вирішив особисто з’ясувати всі можливі недоліки проекту та його реалізації. Адже завдання обласної влади – зробити цей об’єкт таким, щоб у цій ДЮСШ не було соромно проводити змагання будь-якого рівня.

«Є ще замовлена друга черга цього проекту – добудова невеликого залу для додаткових спортивних занять. І я думаю, що цей проект плануватиметься до реалізації у наступному році, – повідомив Олександр Марченко. – Також у наших планах – реконструкція обласної кінної дитячо-спортивної школи, яка знаходиться на Веретинівці. Гадаю, в наступному році ми подаватимемо і цей проект на фінансування за кошти ДФРР. Наше завдання – крок за кроком поліпшити спортивну інфраструктуру області».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: