СумБуд
СумБуд

Ляшко привітав переможців виборів в ОТГ від Радикальної партії!

Політика | 16:20, 26.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

На своїй сторінці у Facebook Олег Ляшко привітав новообраних голів ОТГ від Радикальної партії.

«Чудові новини на Різдво! Результати виборів в ОТГ демонструють, що наша партія об’єднує всю Україну», – написав політик.

Народний депутат зазначив, що найпереконливіші результати його команда отримала у трьох областях: На Київщині, Чернігівщині та Сумщині.

«Наша Радикальна партія перемогла в Узині на Київщині: наш голова Віталій Гринчук – 51,7%, наша партія – 1 місце, 22%, 7 депутатів.

У Линовицькій ОТГ на Чернігівщині – повна і беззаперечна перемога Радикальної партії. Головою обрано нашого кандидата Віталія Нестерка – 33,6%, наша партія – 1 місце, 45,4%, 11 із 14 депутатів.

Чупахівська ОТГ на Сумщині – феноменальна перемога нашого кандидата Олександра Кужеля – 68%!! Також у новій раді – із 14 депутатів 10 від РПЛ», – написав Ляшко.

Політик подякував усім партійцям, які доклали зусиль до перемоги.

«Щиро вітаю переможців і дякую за самовіддану роботу всій моїй Чернігівській команді РПЛ – Олегу Аверьянову, Олену Шинкаренко, Сергія Крамаренко. Щирі вітання моїй Київській команді – Сергію Скуратовському, Миколі Стариченко, Анатолію Степановичу Даниленку та всім однодумцям. Щирі вітання моїй Сумській команді – Олексію Кириченко, Тетяні Головко та всім однодумцям. Разом – до нових перемог!», – підсумував Ляшко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: