Керама Хит
Керама Хит

Ляшко про Саакашвілі і Тимошенко: Люди для них – витратний матеріал!

Політика | 15:03, 7.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Антидержавну діяльність Саакашвілі в Україні допустила діюча влада. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Він підкреслив, бездіяльність влади дискредитує Україну у всьому світі.

«Іван Мазепа казав: «Усе гине там, де володар не готовий кожної хвилини захищати свою країну, як лев, як вовк, як собака!». Перефразовуючи Великого Гетьмана, хочу сказати, що хаос, беззаконня і безвладдя – це демонстрація всьому світу відсутності держави. Це приниження нашої країни. І це проблеми не Саакашвілі, а українців», – наголосив Ляшко.

Лідер РПЛ нагадав, хто привів Саакашвілі в Україну і чому радикали виступали категорично проти цього з самого початку.

«Хто привів цю торпеду Саакашвілі, незаконно дав йому український паспорт, допомагав йому боротися із опонентами Президента? Влада! А зараз, коли вони щось не поділили між собою, у них країна – в заручниках. Треба не іноземців приводити в Україну, а потрібно своїм, українцям, давати можливість реалізувати себе в рідній країні. Українська молодь з дипломами про вищу освіту торгує на базарах, а вони шукають рятівників і пророків по закордонах», – обурився народний депутат.

Олег Ляшко також різко розкритикував спільників Саакашвілі в парламенті, які замість того, щоб об’єднати свої зусилля проти російської агресії, розвалюють країну зсередини.

«100 років тому ми втратили свою державність через внутрішні чвари. Тимошенко, Саакашвілі та інших пов’язує те, що вони борються не за людей, а за владу! Яка влада варта того, щоб порушувати український кордон та розвалювати Україну зсередини? А для них люди та країна – витратний матеріал. Вони готові домовитись навіть із чортом лисим і використати будь-які гроші, щоб задовольнити власні інтереси», – підсумував Ляшко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: