Реклама
jurotat

Ляшко: Проблему трудової міграції вирішить тільки підвищення зарплат

Політика | 20:00, 12.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Foto

Спроби уряду подолати трудову міграцію без збільшення доходів громадян — короткострокова туфта із наперед провальним результатом. Таке переконання на своїй сторінці у Facebook висловив Олег Ляшко.

«Уряд вирішив боротися з трудовою міграцією шляхом перекваліфікації робітників. Але це абсолютно не вирішує проблеми міграції. Ключове — це радикальне збільшення зарплат! Коли в Польщі мінімальна зарплата 500 євро, а у нас 120 євро — ось головна причина для міграції. Перекваліфікація трудових кадрів за бюджетні кошти без підвищення зарплат — це викинуті на вітер гроші. Будемо продовжувати спонсорувати економічний розвиток інших держав замість того, щоб відновлювати національну економіку», — написав народний депутат.

Радикальна партія пропонує власний план розвитку економіки, щоб повернути заробітчан з-за кордону.

«Наша команда пропонує протилежну політику, щоб уникнути демографічної і трудової кризи: відновлення держфінансування профтехосвіти, дуже суттєве підвищення зарплат для працівників, абсолютні обмеження на торгівлю сировиною, стимули для енергомодернізації і переоснащення виробничих потужностей підприємств, зниження облікової ставки Нацбанку для здешевлення кредитів, програми забезпечення молодих сімей житлом і першим робочим місцем. Це реальний план відновлення національної економіки і зупинення трудової міграції. Все інше — короткострокова туфта із наперед провальним результатом», — зазначив Ляшко.

Політик наголосив на тому, що потрібно збільшити державну підтримку села для припинення трудової міграції.

«Українці купують землю у Польщі, бо не бачать перспектив у рідній країні. Адже в Україні неможливо прогодувати родину на мізерну зарплату, а сільське господарство знищують на догоду іноземцям. Ми вимагаємо від уряду підвищити мінімальну зарплату і відмовитись від заборони на продаж домашнього м`яса та молока, щоб дати людям можливість достойно жити», — підсумував Ляшко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: