СумБуд
СумБуд

Микола Березін – про незаконні дії відносно власників землі

Думка, Політика | 10:50, 10.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сумська облдержадміністрація погодилася з необхідністю проведення перевірки можливих незаконних дій з боку ПП «РАССВЄТ АГРО» під час укладання додаткових угод з власниками земельних паїв на території сіл Люджа і Криничне Тростянецького району. Про це йдеться у відповіді на депутатське звернення представника фракції «Відродження» в облраді Миколи Березіна.

Нагадаємо, до депутата зверталися власники паїв, які стверджували: орендарі, замість належно оформлених додаткових угод до договорів оренди землі, обманом і шантажем змушували підписувати чисті аркуші, натомість обіцяючи плату за пай з вищою орендною ставкою.

Питання незаконності таких дій Микола Березін підняв на обласному рівні. Після його депутатського звернення в облдержадміністрації провели обговорення вказаної додаткової угоди. Як наслідок — встановили, що зміст її суттєво відрізняється від змісту Типового договору оренди землі: він містить умови, які значно обмежують права власників земельних ділянок (наприклад, у пункті 9.3. йдеться про те, що орендар може передавати земельну ділянку в суборенду без отримання попередньої згоди орендодавця).

За підсумками обговорення головам зазначених сільрад доручили надати власникам паїв правову допомогу при укладанні додаткових угод, а в разі необхідності — допомогу в оформленні документів для звернення до суду. Представникам же орендаря рекомендували прискорити роботу з надання селянам другого екземпляру додаткової угоди.

«Ми триматимемо ситуацію на контролі й надалі, аби допомогти селянам остаточно відстояти їхнє право власності на земельні паї та уникнути подібних ситуацій в інших районах», — відзначив Микола Березін.

Партія “Відродження”. Сумщина

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: