jurotat
jurotat

Микола Клочко вбачає доцільним залишити «дорожні» кошти на Сумщині

Политика | 12:00, 5.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

На засіданні колегії голова облдержадміністрації вийшов з пропозицією просити Кабмін спрямувати залишок коштів від ремонту дороги Охтирка – Харків на інші автошляхи області

Очільник Сумщини наголосив, що наразі активно йде ремонт дороги транспортного сполучення Харків – Охтирка. Це є першим етапом реалізації підтриманого Президентом та Урядом України проекту поєднання прикордонних районів Харківської та Сумської областей якісними дорогами.

За його словами, з виділених 2 мільярдів гривень на ділянку Охтирка – Харків було фактично використано понад 1 мільйон гривень. Залишок виділених коштів Микола Клочко запропонував спрямувати на ремонт доріг транспортного сполучення Київ – Суми – Харків. Він ініціював звернення до Кабміну щодо внесення змін до державного бюджету на 2018 рік у частині спрямування цього нерозподіленого залишку на дорогу Київ – Суми – Харків.

«Крім того, так звані «митні кошти» і цьогоріч будуть частково спрямовані на інфраструктурні проекти. Продовжуватимемо також політику ремонту доріг між районними центрами. Це, в тому числі, стосуватиметься напрямку від Сум до півночі області», – розповів Микола Клочко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Реклама

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: