СумБуд
СумБуд

Микола Клочко: Заборгованість на СНВО – це чи не єдиний показник, який “тягне” область вниз

Політика | 18:35, 28.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

На запитання депутатів облради щодо погашення існуючої заборгованості на ПАТ «СНВО» та залучення держзамовлення на  підприємство Микола КЛОЧКО зазначив, що це питання є одним із найважливіших, але водночас й одним з найболючіших для області

Звітуючи перед депутатами про свою роботу у 2017 році, Микола Клочко говорив і про проблемні питання, зокрема, про сьогодення та майбутнє  флагмана сумського машинобудування ПАТ «СНВО».

«Шкода, що сьогодні це підприємство виживає лише за рахунок іноземних замовлень. Вчора зустрічався в Києві з Послом Республіки Узбекистан і ми домовилися, що в рамках нашого візиту у цю країну пройде зустріч із віце-прем’єром Алішером СУЛТАНОВИМ щодо замовлень для нашого заводу. До речі, керівництво СНВО вважає цей напрямок співпраці перспективним, – говорив очільник області. – На жаль, державних замовлень в тому обсязі, в якому підприємство цього потребує, отримати не вдалося. І ми про це говорили з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом під час його зустрічі з діловими колами на Сумщині».

Микола Клочко глибоко переконаний, що коли промислові підприємства Сумщини отримають внутрідержавні замовлення, область зможе вийти на кращі показники.

«На СНВО станом на 1 січня 2018 року заборгованість по зарплаті складала 77 мільйонів, – додав голова облдержадміністрації. – І насправді це чи не єдиний показник, який тягне область вниз. Але цим питанням ми й надалі будемо займатися разом із вами і спільно знайдемо вихід».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: