Реклама

Міський голова Сум визначив обов’язки нових заступників

Политика | 16:40, 10.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Згідно з розпорядженням мера Сум, всі обов’язки, які раніше виконував Степан Пак, перейшли до Віри Мотречко. Тепер вона буде контролювати сфери освіти, охорони здоров’я, культури, роботу зі зверненнями громадян, питання взаємодії з політичними партіями, рухами, громадськими та релігійними організаціями, сприяти роботі міськвійськкомату в організації призову на строкову службу.

У підпорядкуванні Віра Мотречко будуть відповідні структурні підрозділи та бюджетні установи, а також КП «Дрібнооптовий» і КП «Сумикоммунінвест».

Степан Пак керуватиме справами виконкому.

Максим Галицький буде займатися питаннями охорони здоров’я, взаємодії з правоохоронними органами, військового комісаріату, КП «А.Б.К» і БТІ

Нагадаємо, на останній сесії міськради 27 вересня депутати Сумської міської ради підтримали дві нові кандидатури на посаду заступників міського голови Сум. На посаду призначені депутат Сумської міськради (ВО «Батьківщина»), начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віра Мотречко та депутат Сумської міськради (ВО «Свобода») Максим Галицький. «За» проголосували 35 депутатів. Тепер у мера 6 заступників.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: