СумБуд
СумБуд

На Сумщинi створили робочу групу, яка вивчатиме дiяльнiсть ладшафтного парку “Сеймський”

Політика | 18:04, 11.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Під час засідання цієї групи її учасники разом із активістами обговорювали ряд наболілих питань, які стосуються функціонування цього парку,- повідомляє Сумська ОДА

 Нагадаємо, нещодавно  сотні людей з чотирьох районів області разом з місцевим депутатом Ievgen kuzmychov та представниками «Східного Корпусу» м. Суми рішуче виступили проти існування РЛП «Сеймський». Вони вбачають в ньому олігархічну надбудову, яка працює не як комунальне підприємство, а як феодальна інституція. 

Основними проблемними питаннями, які вивчали учасники групи, стали юридичні аспекти функціонування КП «Сеймський», можливість надання у власність та у користування земельних ділянок в межах регіонального ландшафтного парку «Сеймський», полювання на його території, тощо.

«Сам парк був створений в 1995 році, а в 2001 році прийняли зміни до земельного кодексу, а у 2010 році – зміни до умов полювання, якими заборонили фактично мисливство на заповідних територіях, і це, власне, збурює громадськість. Крім того, є питання у жителів районів, територія яких знаходиться в межах парку «Сеймський», – зазначив у ході засідання заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора

Робоча група опрацювала усі ці питання і прийняла ряд важливих для парку рішень.

«Департамент екології та охорони природних ресурсів облдержадміністрації внесе на сесію обласної ради звернення до Верховної Ради України про скасування заборони полювання у господарській частині парку, – зазначив Микола Подопригора. – Оскільки громадськість позитивно сприймає ландшафтний парк, але є питання щодо функціонування саме комунального підприємства, ми починаємо громадські обговорення положення діяльності КП обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський».

Також, за словами заступника голови облдержадміністрації, на цьому тижні «круглі столи» з питань напрацювання нового положення КП «РЛП «Сеймський» пройдуть у тих районах, території яких входять у цей ландшафтний парк. Долучиться робоча група і до врегулювання питань, які виникають у земельній сфері.

Прокоментував ситуацію навколо цього парку і перший заступник голови обласної ради Анатолій Рiчаль:

«Справа в тому, що ставлення до землі сьогодні суттєво відрізняється від розуміння владою та людьми цього питання станом 1995 рік.. Сьогодні розвиваються громади і вони не розуміють, як вестимуть сільськогосподарську діяльність, адже, наприклад, більше 30% земель Путивльського та Конотопського районів підпадають під ландшафтний парк. Процес не простий, але всі ці питання треба обговорювати, вивчати, для того, щоб ми вирішили їх позитивно, як для громади, так і для держави».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: