СумБуд
СумБуд

Нова команда в ОТГ та ідея цифрової держави: Кандидат в Президенти Дерев’янко відвідав Сумщину (ФОТО, ВІДЕО)

Політика | 13:54, 26.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

 Один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев‘янко відвідав Сумщину, де представив свою президентську програму, обговорив зі студентами переваги цифрової держави та представив кандидатів від РУХУ НОВИХ СИЛ в Білопільську об’єднану територіальну громаду.

Про це повідомила прес-служба нардепа.

На зустрічах з мешканцями с. Павлівка та м. Білопілля Дерев’янко представив кандидатів в депутати в Білопільську ОТГ, вибори до якої відбудуться 23 грудня.

Серед них є і досвідчені борці з системою на місцевому рівні, як Катерина Борщ, яка власне і домоглась через суди аби громада об’єднувалась в такому форматі. Та основа місцевої команди – молоді активні люди, зокрема кандидат на голову ОТГ – вісімнадцятирічний Вадим Сохань, який попри юний вік, дуже добре знає проблеми громади та вже зараза намагається їх вирішувати.

Дерев’янко представив і кандидатів в депутати Анатолія Ключника, Олену Глущенко, Руслана Сохань, Аліну Колодку, Вадима Великодного, Миколу Сердюка, Анастасію Зуєнко, Назара Жмая, Олега Соляра, Наталію Чухліб, Катерину Габенко, Віталія Литовченка, Лідію Кіктеву, Тетяну Авраменко, Дарію Смірнову, Аліну Романенко, Олександра Ревенка, Володимира Глущенка, Сергія Дроздова, Сергія Скоробагатського.

«Ці люди мають щирі наміри змінити країну. Це такий сплав досвіду, молодості і ентузіазму. Ці люди готові взяти перед людьми зобов’язання, що якісно і гідно будуть виконувати свої обов‘язки. Підтримка цих людей – це шанс для громади отримати нове дихання», – відзначив Дерев‘янко.

Юрій Дерев’янко відзначив, що з самого початку був ініціатором та прихильником реформи децентралізації.

«Всі гроші, які матиме громада можна буде спрямовувати на вирішення проблем громади. Громада має об‘єднатись і подумати про майбутнє, аби більше не жити в страху», – зазначив Дерев‘янко.

Дерев’янко також представив свою президентську програму мішканцям міста Суми.

Зокрема політик заявив про необхідність кардинальної побудови нової системи, а не ремонтування старої. Дерев’янко пропонує запровадити в Україні неоекономіку, цифрову державу та елементи прямої демократії.

На його думку, це дозволить людям жити впевнено, мати якісну освіту, гідну роботу та зарплату, сучасну медицину та забезпечену старість.

В рамках візиту в Суми Дерев’янко провів студентам Сумського державного університету лекцію на тему «Цифрова держава та перспективи її побудови в Україні».

Він пояснив, що сьогодні в Україні діє олігархічно-бандитська система, бо «власниками» країни є купка олігархів, які володіють різними галузями і впливають на політику, на формування влади в Україні.

За його словами, таку систему можуть подолати сучасні технології, які за останній час стрімко розвиваються і вже мають місце в державному управлінні різних країн.

«Ст. 5 Конституції каже, що безпосередньою владою в Україні є народ, але у нас немає технічного інструменту і політичної волі, аби народ був безпосередньо владою не раз на 5 років під час виборів, а набагато частіше. Електронне голосування в рази дешевше ніж звичайне, це вже успішно працює в Швейцарії та інших країнах. Крім того, через електронний кабінет буде змога голосувати по пріоритетних питаннях кілька разів в місяць, також відкликати депутатів чи чиновників. Не треба буде виходити на Майдани, це елементи прямої демократії, які ми вже можемо впроваджувати», – пояснив Дерев‘янко.

Політик звернув увагу присутніх, що сьогодні багато здебільшого молодих людей, в тому числі студентів, перебуває у внутрішній еміграції, вони не ходять на вибори та не цікавляться політикою.

«Майбутнє за такими молодими, креативними, розумними людьми, які мислять по-європейськи і розуміють, як хочуть жити. Саме таким людям під силу впровадити такі зміни в країні», – підсумував політик.

Нагадаємо, з 20 обласних організацій партії «РУХ НОВИХ СИЛ», які провели свої конференції, 13 організацій рекомендували підтримати кандидатуру Юрія Дерев’янка на пост Президента України від РУХУ НОВИХ СИЛ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: