СумБуд
СумБуд

Олег Ляшко підбив підсумки 2017 року!

Політика | 15:10, 27.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Підвищення вдвічі мінімальної зарплати, збільшення пенсій, заборона експорту лісу-кругляку, збільшення втричі вивізного мита на металобрухт, запровадження експортно-кредитного агентства та ухвалення у першому читанні законопроекту «Купуй українське, плати українцям!». Це далеко не весь перелік ухвалених ініціатив Радикальної партії у цьому році. За словами Олега Ляшка, наступного року його команда продовжить втілювати у життя свій план порятунку економіки.

«Моя команда пропонує альтернативу тій політиці, яку проводить влада. Ми хочемо, щоб українці працювали в рідній країні, заробляли та ростили щасливими своїх дітей. На жаль, можливості у нас обмежені, бо в Радикальній партії лише 20 депутатів. Але, як кажуть, вода камінь точить. Будемо мати владу – наведемо порядок в країні!», – наголосив народний депутат.

Олег Ляшко стверджує, що його команда і надалі відстоюватиме права українців.

«Кожен в цій країні бачить, що моя команда – державники. Так, ми в опозиції до влади, але не до України. Ми не будемо розвалювати країну заради влади, як це роблять наші політичні опоненти. Ляшко об’єднає країну, відновить мир, спокій та економічну стабільність!», – підкреслив лідер РПЛ.

Також народний депутат висловив сподівання, що наступний рік стане роком повернення Донбасу.

«Бажаю, щоб 2018 рік став роком миру, роком звільнення окупованих територій, роком збільшення доходів українців та роком повернення їх додому, щоб вони могли реалізувати себе в рідній країні. Щоб і українці, і весь світ гордився і поважав Україну», – підсумував Ляшко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: