Реклама
Керама Хит

Стадіону у Верхній Сироватці – бути

Політика | 19:20, 10.10.2017
 Поділитися

Поділитися в

Кандидат у депутати новоствореної Верхньосироватської територіальної громади Олександр Дем’яненко підтримує рішення керівника Сумського району Геннадія Дорошенка щодо виділення 4 мільйонів гривень на будівництво стадіону у Верхній Сироватці, на яке вже давно сподіваються прихильники спорту в селі.

Про це посадовець заявив під час змагань за кубок голови РДА,  повідомляється на Фейсбук-сторінці Об’єднання Олександра Дем’яненка “За Верхню Сироватку“:

“У засобах масової інформації доволі широко, вчора і сьогодні, виствітлено проведення у Верхній Сироватці Кубку глави Сумської райдержадміністрації. Доволі очікувано його вибороли наші хлопці, з чим їх, так і всіх нас, вітаю!
Був присутнім на цому заході та мав добру нагоду особисто поспілкуватися з головою Сумської райдержадміністрації Геннадієм Дорошенком та кандидатом на посаду голови Верхньосироватської об”єднаної територіальної громади Віктором Степаненком. Їх принципова позиція – допомога спорту та розбудова футбольної інфраструктури.
І нажаль ЗМІ не відмітили одну важливу деталь, вірніше, слова Геннадія Дорошенка про виділення цілих 4 мільйонів гривень на розбудову нашого стадіону. В унісон йому говорив і кандидат на посаду голови Віктор Степаненко, який пообіцяв, у разі обрання на цю посаду, завершити справу та добудувати у Верхній Сироватці сучасний стадіон.
Всі ми розуміємо, що саме такі добрі справи є запорукою перемог наших спортсменів та таких футбольних подій і здобутків”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: