СумБуд
СумБуд

«Треба не продавати землю, а відновлювати тваринництво», – Олег Ляшко на Сумщині

Політика | 14:13, 1.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

У рамках робочої поїздки, 29-го травня, Олег Ляшко, лідер Радикальної партії відвідав ферму Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України на Сумщині.

Приїзд на ферму – невипадковий – Радикальна партія виступає за збереження українського села та проти скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. На фермі Олег Ляшко зустрівся із працівниками, а їх нараховується 130 чоловік, розповів про роботу та плани своєї команди, вислухав проблеми селян та запевнив їх у своїй підтримці.

«Треба не землю продавати, а відновлювати тваринництво, піднімати людям зарплати у селі. Селам необхідна державна підтримка і в тому числі, усім дослідним господарствам. Землю можна продати один раз – прийде латифундист або транснаціональна корпорація, посіють сою, рапс, соняшник і ніхто не думатиме про тваринництво чи соціальну сферу. Завдяки оцим корівкам живуть українські люди і живе українське село. Немає корови в селі – нема і села», – вважає нардеп.

Також лідер Радикальної партії привітався і з жителями ферми – ті політика не злякались, адже перед цим він зняв свій червоний галстук.

«Наді мною іноді кепкують, мовляв, Ляшко цілується з коровами. Я всім кажу: корова – це годувальниця, це супер! В Індії, наприклад, корова – священна тварина. Так і в Україні повинно бути, адже, коли у дворі є корова – є достаток. Це і масло, і молоко, і сир, і все інше», – наголосив Ляшко.

Окрім того, співробітники інституту представили нардепу родючі землі Сумщини – на полях уже зійшла пшениця, гречка та технічні коноплі. На землях інституту вирощується 155 сортів української пшениці. Оглядаючи поля, Олег Ляшко зазначив, що потрібно вирощувати культури, які не виснажують грунт.

«Китайська гречка підходить тільки, щоб свиням давати, а вони українців нею хочуть годувати! Бізнес не можна робити на здоров’ї людей! У нас повинно бути все своє. Треба вирощувати українську гречку, тоді ми і китайців нагодуємо, і свиням їхнім дамо», – зазначив народний депутат.

Самі ж працівники інституту до зустрічі готувались – презентували гостеві подарунок – наочний приклад родючості земель Сумщини – насіння усіх культур, які вирощує дослідне господарство.

Лідер Радикальної партії наголошує, що господарем на українській землі повинен бути селянин – на це і спрямована робота його фракції.

«Тваринництво на селі дуже важливе -це робочі місця, продовольча безпека держави, ціни на продукти харчування. Коли в Україні не буде корів, свиней, гусей, тоді з-за кордону завозитимуть продукцію втричі дорожче. Ми наполягаємо на впровадженні державних програм здешевлення кредитів, зменшенні податків для сільгоспвиробників та можливості продавати свою продукцію всередині країни», – підсумував Олег Ляшко.

R

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: