СумБуд
СумБуд

“Треба повертати владу до кожного українця, а не сидіти у величезних кріслах з отакими сраками і красти гроші” – мер Сум

Політика | 14:45, 27.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, під час позачергового скликання сесії Сумської міськради, обговорювали питання щодо переведення обласних підприємств, що територіально знаходяться в Сумах, за межі міста.

Йдеться про перереєстрацію 27 підприємств і «виведення» з міськбюджету 74 млн гривень. Вчора мер Сум показав на апаратній нараді список нових адрес 27 підприємств і пообіцяв їх оприлюднити.

Сумські депутати прийняли рішення «Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Міністерства фінансів України, Державної фіскальної службі України, Національного антикорупційного бюро України, спеціальної антикорупційної прокуратури, Сумської обласної ради, Сумської обласної державної адміністрації за недопущення цілеспрямованого і системного руйнування фінансової основи місцевого самоврядування в місті Суми». Мається на увазі переведення підприємств обласної ради з міста в села і райцентри області і як наслідок сплата податків не за місцем розташування, а за місцем реєстрації.

За проголосували 25 із 26 присутніх депутатів.

“Я думаю це війна проти сумчан.  Ми повністю підтримуємо децентралізацію. Нам передають повноваження на державному рівні разом із джерелом фінансування. Воно може бути не в повному обсязі, і ми це розуміємо. Тому приймаємо відповідні зміни відповідно до нашого місцевого бюджету. Рішення, яке прийнято є алогічним. Вже прийнято державний та міський бюджети, заплановані програми”, – говорить міський голова.

За його словами, зменшити виплати на 15% від фінансування усіх програм – означає утиснути соціальні проекти, на що міська влада не готова.

“Ми просто зупинимо деякі проекти, але ми не зменшимо жодної соціальної програми. Зрозуміло, що ми щось не побудуємо, не відремонтуємо, але соціальні виплати зменшуввати не будемо”, – підкреслив Олександр Лисенко.

Також мер міста заявив, що представник обласної адміністрації – представник президента в Сумський області.

“Якщо він це знає і погоджує, значить це знає і  Президент, Кабінет Міністрів, прем’єр. Вони що, згортають децентралізацію? Але на бордах бачу, що вступає другий етап децентралізації. Якщо це децентралізація, то ми проти, коли з місцевого бюджету забирають гроші. Якщо дійсно повертати владу до кожного українця, то це і треба робити, а не сидіти у величезних кріслах з отакими сраками і красти гроші,” – говорить очільник міста.

Після сесії мер пообіцяв завітати до обласної ради з питанням чому таке рішення було прийнято.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: