Реклама
jurotat

У Сумах депутат звинуватив міську владу у корупційних схемах

Політика, Транспорт | 11:50, 28.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

На сесії міської ради очільник Сум вніс пропозицію щодо закупівлі нових автобусів. За словами міського голови, тендер уже проведений і транспорт можна закупити за старою ціною:

«Сьогодні виникла така ідея — придбати ці автобуси за старою ціною, але без рішення комісії, яка перевіряє їх на підприємстві, ми не ставимо їх на маршрути. Я можу вас зараз запевнити і підтвердити, що без затвердження комісії, вони їздити не будуть.»

Категорично не погодився з такою пропозицією колишній заступник директора КП «Електроавтотранс» Валерій Заїка.

«Я проти, тому що спочатку потрібно внести зміни до програми, передбачити кошти з міського бюджету, провести тендер, оголосити переможця. На мою думку, те що сьогодні відбувається — це незаконна корупційна схема. Спочатку домовились із заводом-виробником, провели тендер, визнали переможця, заключили договір, а тепер вони повертаються до внесення цієї проблеми у програму. По-друге, 3 січня цього року вийшли на маршрут автобуси, які простояли рік на складі, які не потрібні були рік нікому в Україні, а «Електроавтотранс» їх закупив. 3 січня вони вийшли на маршрут, а вже 10 січня автобус був зломаний», — зазначив Валерій Заїка.

Крім цього він додав, що працівники підприємства були проти закупівлі нових автобусів, але директор їх проігнорував:

«КП «Електроавтотранс» за перший квартал року отримало збитки 4,5 млн грн, а міський голова надав директору підприємства 30 тисяч премії. Така ж ситуація була і у другому кварталі.»

На такі звинувачення Олександр Лисенко відповів:

«Я хочу публічно сказати, що сам Валерій Іванович Заїка просив мене, щоб я призначив його, а не Однорога директором підприємства. Я цього не зробив. Оце така відповідь депутата міському голові за те, що він призначив більш ефективного менеджера.»

Після цього питання винесли на розгляд. Рішення було прийнято — його підтримали 20 депутатів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: