Керама Хит
Керама Хит

У Сумах представник Японії оглядав алею сакур

Культура, Політика | 19:48, 19.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

До Сум, 17 листопада, завітав другий секретар посольства Японії в Україні Ясухіро Ікута. Представник Японії зустрівся з сумськими можновладцями та оглянув нещодавно висаджену алею сакур в дитячому парку. Його також запросили на завод, збудований іноземними інвесторами.

Після офіційної зустрічі Ясухіро Ікута оглянув алею сакур у парку “Казка”, висаджену на честь року Японії в Україні. Він подякував сумчанам за створення такої алеї та розповів, що протягом року ці японські дерева висаджені вже більш ніж в 30 містах України. Після огляду сакур японця запросили ознайомитись з роботою заводу, нещодавно збудованого в Сумах коштом інвесторів.

Сумські посадовці висловили сподівання співпрацювати з Японією в галузі економіки, культури та спорту, розповіли про вдалі інвестиційні проекти, реалізовані в Сумах. Зі свого боку Ясухіро Ікута поцікавився в яких країнах проходять навчання сумські студенти та скільки іноземних студентів навчаються в Сумах. Він також запитав про основні галузі економіки нашого міста та розповів, що японських інвесторів в Україні відлякують проблеми з транспортом та корупція.

Співпраця Японії з Україною триває вже 25 років. За цей період далека східна країна надала нашій державі економічної допомоги на 300 млрд єн, що дорівнює 3 млрд доларів США. Серед іншого Японія подарувала українцям автомобілі для патрульної поліції.

ТРИБУНА

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: