СумБуд
СумБуд

В облдержадміністрації має бути нульова толерантність до корупції, – Микола Клочко

Думка, Політика | 11:30, 6.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час апаратної наради повідомив, що область співпрацює з міжнародним проектом «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» і керівник цього проекту Лоренс ХЕЛД подякував за співпрацю обласній владі та особисто Миколі Клочку

Сумська облдержадміністрація була обрана і схвалена Агентством США з міжнародного розвитку в якості адміністрації-партнера для впровадження та поширення передових практик для запобігання корупції та належної практики комунікації щодо підвищення рівня відкритості, доброчесності та участі в антикорупційних заходах. Відповідний лист про це нещодавно надійшов очільнику області.

Детальніше про це читайте за посиланням: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/14892-oblasna-vlada-spivpratsyuvatyme-z-mizhnarodnym-proektom-pidtrymka-orhanizatsiy-lideriv-u-protydiyi-koruptsiyi-v-ukrayini-vzayemodiya.html.

«Я хотів би подякувати працівникам апарату облдержадміністрації, всім, хто, взяв участь у цих перемовинах, і зазначити, що проект покладає на нас відповідальність за реалізацію цієї програми, – наголосив Микола Клочко. – Ще раз підкреслюю, що в облдержадміністрації має бути нульова толерантність до корупції. Тож я звертаюся до керівників усіх структурних підрозділів: дивіться, що ви робите і що підписуєте. Адже ви несете особисту відповідальність за свою діяльність».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: