СумБуд
СумБуд

Верховна Рада відтермінувала встановлення газових лічильників

ЖКГ, Політика | 16:01, 21.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Загальнобудинковий лічильник газу може бути встановлений лише за згодою співвласників будинку. 

Сьогодні, 21 грудня, Депутати Верховної Ради України внесли зміни до Закону України “Про забезпечення комерційного обліку природного газу”.  Проект підтримали 325 нардепів, повідомляється на сайті Ради.

Законодавчим актом встановлено, що загальнобудинковий лічильник газу може бути встановлений лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку та передбачає, що встановлення індивідуальних лічильників природного газу може здійснюватися на умовах співфінансування побутових споживачів та суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території за рахунок тарифу на розподіл природного газ

«Побутові споживачі (населення) можуть самостійно забезпечити встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу (індивідуальних лічильників) з подальшою компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними сплачуються за природний газ суб’єкту господарювання, що здійснює розподіл природного газу на відповідній території. Порядок і розміри компенсації витрат на придбання та встановлення приладів обліку природного газу для споживачів встановлюються Кабінетом міністрів України», – йдеться у документі.

Останнім терміном оснащення помешкань індивідуальними приладами обліку газу визначено 1 січня 2021.

Також, законом передбачається, що у разі ненадання співвласниками багатоквартирного будинку згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника газу суб’єктам господарювання, що здійснюють розподіл природного  газу на відповідній території, припинення розподілу природного газу таким споживачам забороняється.

Згідно із законом, введення у експлуатацію нових та реконструйованих багатоквартирних будинків можливе лише із встановленням індивідуальних лічильників. А на нових виробничих об’єктах обов’язково мають бути вузли обліку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: