Керама Хит
Керама Хит

Як розвиватимуть прикордонні території на Сумщині?

Політика | 12:55, 24.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

Про це говорили під час засідання «круглого столу» «Прикордонні райони на східному кордоні: як стимулювати розвиток?» за участі радників із впровадження регіональної політики в Україні, повідомляють sumynews.

«Через наближеність східного кордону залучати як іноземних, так і українських та місцевих інвесторів у ці регіони – справа не з легких. Адже конфлікт з Росією наразі продовжується, – зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко. – Ми неодноразово зверталися до Уряду, щоб нам допомогли у реалізації кількох важливих для прикордонних територій проектів, зокрема, щодо будівництва дороги від Середино-Буди до кордону з Харківською областю. Наша мета – з’єднати прикордоння якісною сучасною дорогою  і щоб була нормальна комунікація між цими районами».

Радники із впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Маттіас Моргнер та Анатолій Ткачук окреслили увагу присутніх на заходах з боку держави та обласної влади, які сприятимуть розвитку прикордонних територій.

«Ми підготували низку змін до законів, які визначають типи територій з особливими потребами розвитку і розробили інструменти, які держава та місцева влада може використати для того, щоб покращити ситуацію на цих територіях, – зазначив Анатолій Ткачук. – Серед цих інструментів – зміни до бюджетного та податкового кодексів, зменшення впливу народних депутатів на визначення проектів під фінансування ДФРР тощо».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: