Дитяча неділя: Роальд Дал і його літературні діти.  Запланувати Прелоадер

Книгарня «Є» запрошує дітей 7-12 років на знайомство з творчістю Роальда Даля, перегляд фрагментів фільму «Віллі Вонка і шоколадна фабрика» та розіграш книги «Чарлі і шоколадна фабрика» (Видавництво А-ба-ба-га-ла-ма-га). Подія відбудеться 20 травня. Початок – о 12.00.

Роальд Дала в Британії часто називають “казкарем номер один”. Англійські діти цілими поколіннями росли на його дивовижних історіях. У своїй літературній творчості Дал був завжди лагідним до дітей та суворим для дорослих. Один з найулюбленіших висловів письменника – «Я пишу тільки про те, що захоплює дух або смішить. Діти знають, що я на їхній стороні».
Отож… Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо, це найзворушливіша повість нашого часу. «Чарлі й шоколадна фабрика» — одна з тих справжніх і захоплюючих книжок, які необхідно прочитати кожній дитині.
Під час Дитячої неділі познайомимось і з іншими найвідомішими книгами письменника – «Матильда», «Джеймс і гігантський персик», «ВДВ», «Відьми» (Видавництво А-ба-ба-га-ла-ма-га), переглянемо найцікавіші фрагменти фільму «Віллі Вонка і шоколадна фабрика» і розіграємо книгу «Чарлі і шоколадна фабрика».

Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).

Де і коли

Де:Книгарня "Є"
Коли:20 травня 12:00
Адреса:Сумы, Соборная,44