Іво Бобул  Запланувати Прелоадер

Концерт народного артиста України Іво Бобул в місті Суми з новою шоу програмою «Краще».
Артист, чий унікальний тембр голосу не сплутаєш ні з яким іншим, запрошує Вас в світ Її Величності Пісні!
Іво Бобул – народний артист не тільки за званням, а й за визнанням народу. Багато пісень з його репертуару по праву визнані золотими хітами естради, адже важко знайти в Україні людину, яка б не чула «Душі криницю», «Місячне колесо», «Берег любові», «Якщо любиш – кохай», «На Україну повернусь» , «Осінній сад», «Скрипаль», «Мадонна Україно!», «Одна-єдина» …
Записувати пісні співак не втомлюється – щорічно представляє програми, де завжди по-різному, проте гармонійно поєднуються Ваші улюблені шлягери і абсолютно нова пісенна лірика, вражаючі дуети, несподівані кавер-версії світових хітів, пристрасні рок-балади та романси, яких так проникливо, як Іво Бобул, не виконає ніхто.
Своє життя артист присвятив популяризації української пісні та в нашій країні, і за її межами. Йому аплодували глядачі більше 20 країн світу: Польщі, Румунії, Італії, Франції, США, Канади …
Досвідчений музикант, вокаліст високого рівня, композитор, який не просто створює музику, а й живе нею, і просто чесний, відверта людина, яка усвідомлює всю відповідальність перед публікою, – таким Іво Бобула знають тисячі шанувальників.
Вас чекають: неповторна атмосфера щирого спілкування, живий звук, чоловічий голос номер один, якому підвладні всі музичні стилі, і енергетика, яка нікого не залишить байдужим.

Де і коли

Де:Театр юного глядача
Коли:25 листопада 19:00