Школа соціального підприємництва в Сумах  Запланувати Прелоадер

📚Українська Соціальна Академія запрошує на презентацію бізнес-проектів студентів Школи соціального підприємництва – сміливих людей, які впродовж останніх 5 місяців навчалися і реалізовували свої ідеї.

Цього разу саме вони поділяться з нами історіями про успіхи та труднощі, які траплялися їм на шляху. Розкажуть про зародження своїх ідей, дехто продемонструє власні продукти та розповість про послуги, а хтось – про успіхи у продажах.

✍Крім того, перед презентаціями, на учасників Школи та гостів заходу чекатиме заключна лекція Школи. Спікером стане Oleksandr Babiy – підприємець, тренер, блогер. Засновник Клубу Сталого Бізнесу. Член координаційної ради Національної платформи малого та середнього бізнесу. Автор тренінгів та курсів з фандрейзингу та управління грантовими проектами, розвитку мікробізнесу, бізнес-моделювання.

📌Олександр розповість як зробити презентацію короткою та вичерпною та зосередиться на практичних порадах, що допоможуть акцентувати увагу на перевагах презентованого вами продукту, а лексику – зрозумілою та професійною. Також він ознайомить учасників із найкращими прикладами публічних виступів та попередить від повторення типових помилок під час підготовки публічного виступу у форматі elevator pitch.

👩💼В другій половині дня відбудеться презентація проектів від учасників Школи соціального підприємництва й нагородження переможців. Оцінювати презентовані проекти буде журі, в складі:

🔹Олександр Бабій – підприємець, тренер, блогер. Засновник Клубу Сталого Бізнесу. Член координаційної ради Національної платформи малого та середнього бізнесу.
🔹Олег Лях – власник електротехнічної компанії ОМ.
🔹Дмитро Петіфоров – власник мовних шкіл Polyglot та Botan.
🔹Костянтин Голіус – сумський бізнесмен, співвласник ресторанів Celentano, Картопляна хата, Simbiosi та Япі.
🔹Наталія Леонова – співвласниця мережi магазинів “Комісійний БУМ”.

Приходьте та підтримайте найкращий бізнес- проект, котрий допоможе вирішити проблеми міста.

❗Коли: 15 червня, (п’ятниця) 10:00 – 18:00❗

📍Де: конгрес-центр Сумського державного університету (вул. Покровська 9/1, ауд. 201)

💥Вхід вільний за попередньою реєстрацією💥: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWJF0GE8P_M-V0n1R0RJSb0x1nLHZQLkv5uf56akqF6Z7d2w/viewform

Де і коли

Де:конгрес-центр Сумського державного університету
Коли:15 червня 10:00
Адреса:Суми, вул. Покровська 9/1
comments powered by HyperComments