Всеукраїнський форум студентського самоврядування  Запланувати Прелоадер

Незанудна молодіжна подія в непопсовому місті! 💫

Громадські організації Місто розумних та Студентське братство Сумщини разом з цьогорічними партнерами – British Council UkraineМiнiстерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Сумської ОДА вже активно готуються до Форуму, що відбудеться 17-20 жовтня в м. Суми.

Протягом 4-х днів Форуму на студентів чекають:
? 12–годинна симуляційна гра, у якій учасники “житимуть” в одному університеті та вчитимуться розвивати студентське самоврядування;
?2 лекційні дні, більше 20 спікерів, серед яких автори успішних студентських проектів, представники профільних міністерств, Британської Ради в Україні, відомі медійники, громадські та державні діячі;
? інтеграційний вечір, найбільший студентський нетворкінг, корисні знайомства;
? костюмована екскурсія містом.

Очікувані результати Форуму: студенти мають отримати інформацію та навички, необхідні для масштабування презентованих на Форумі ініціатив, реалізації їх у себе на місцях, більш ефективної співпраці університетів між собою, обміну досвідом між ними та впливу на молодіжну політику України.

Наразі відкрито реєстрацію учасників, після якої буде відібрано 200 учасників зі всієї України. Всеукраїнський форум студентського самоврядування пройде 17-20 жовтня на базі Конгрес-центру СумДУ. Реєстрація за посиланням – http://studbs.org/xiforum/. Реєстрація відкрита до 26 вересня 23:59!

Організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням, пересуванням по місту та усіма необхідними матеріалами під час Форуму. Проїзд до міста Суми учасники оплачують самостійно.

Де і коли

Де:Конгрес-центр СумДУ
Коли:17 жовтня 9:00
Адреса:вул. Покровська, 9/1
comments powered by HyperComments