СумБуд
СумБуд

У Сумах дільничий офіцер врятував життя пенсіонерці, у якої стався серцевий напад

 Поділитися

Поділитися в

Старенька сумчанка була вдома сама, коли у неї стався серцевий напад. А її син, забувши вдома ключі, не міг потрапити до замкненої квартири. Невідомо, які наслідки мала б ця ситуація, якби чоловік не здогадався звернутися за допомогою до свого дільничного, – повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Того дня старший дільничний офіцер Сумського міського відділу поліції Олег Тютюнник чергував у приміщенні поліцейської станції «Харківська», коли до нього звернувся місцевий пенсіонер та попросив допомоги. З‘ясувалося, що йдучи у лікарню, чоловік забув удома ключі та мобільний телефон, і не може потрапити додому. Він вже більше години дзвонить у двері, однак його 82-річна мати, що залишалася вдома сама, не відчиняє. Сумчанин, котрий і без того має труднощі з пересуванням через захворювання ніг, не міг дати собі ради у такій ситуації, і запідозрив лихе.


Тож, полісмен разом з заявником направився до нього додому. 


«Металеві двері, котрими чоловік свого часу обладнав квартиру, виявилися серйозною перешкодою, – говорить Олег Тютюнник, – тим більше, що бабуся закрилась на обидва замки. Довелося викликати спеціаліста з відповідної екстреної служби. Коли, нарешті, ми потрапили у квартиру, виявили, що жінка зачинила ще й міжкімнатні двері, і їх довелося вибити. З першого погляду на стареньку, котра задихалася від серцевого нападу у своєму ліжку, стало зрозуміло, що ситуація критична, і лік часу вже йде на хвилини».


Дільничний негайно викликав «швидку» та підтримував жінку до приїзду медиків, водночас заспокоюючи і хворого власника квартири. 


Нині і бабуся, і її син дякують дільничному за його чуйність. Кажуть: побільше б таких людей, котрі готові у скрутну хвилину підставити плече. І бажають полісмену міцного здоров‘я та подальшої успішної служби.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: