Керама Хит
Керама Хит

У Сумах монополіста “Сумигаз” нікому зупинити

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сьогодні, 1 грудня, у Сумах по будинку Бельгійська 21 була назначена робота комісії з прийняття першого роторного лічильника  у місті, після монтажу та введення в експлуатацію.

Нагадаємо, ПАТ “Сумигаз”  усіма силами намагається зробити так, аби роторні лічильники не з’явилися на газовому ринку Сумської області. Сумчанин Володимир Пономаренко, який хоче у своїй квартирі встановити роторний лічильник, 2 тижні тому не побоявся та на камеру розповів усю правду про дії монополіста. Після виходу сюжету на одному з місцевих телеканалів скандал із роторним лічильником, який триває  майже 2 роки, нарешті сколихнув громадськість та став резонансним на Сумщині. 

Після багатостраждальної тяганини, сьогодні вранці, о 10:00 мало відбутися прийняття РОТОРНОГО лічильника після монтажу та введення в експлуатацію в квартирі  пана Володимира.

Проте, незважаючи на документальні підтвердження, так званий “провокатор”, а саме провідний інженер виробничо-технічного відділу ПАТ “Сумигаз” Дмитро Любивий, якого відправляють “вирішувати” питання із особливо непокірним населенням, повідомив, а точніше шокував власника квартири, тим що:

Підрядною організацією ( прим.: єдина в області, яка погодилась встановити роторний лічильник сумчанину)  ПП «Недригайлів «Рембудсервіс» не було забезпечено проведення відповідних випробовувань згідно держаних будівельних норм згідно Правил безпеки систем газопостачання. А саме не було проведено випробовування газопроводу на міцність та герметичність, що в подальшому унеможливлює прийняття об’єкта в експлуатацію. Газопровід повинен пройти усі випробовування, тільки після цього можливо приєднання газорозподільним підприємством ПАТ “Сумигаз” до існуючої системи газопостачання. Цього не було забезпечено, внаслідок чого було складено акт неприймання та робота комісії була завершена, – пояснив працівник “Сумигазу”.

Відповідно, головою комісії  з прийняття роторного лічильника, Володимиром Пономаренко, та іншими її членами  була подана заява до “Постійної комісії з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації”  міської ради про порушення з боку представників ПАТ  “Сумигаз” процедури проведення комісії та оформлення акту.

Після складання акту Дмитро Любивий сказав, що Володимиру Пономаренко необхідно найняти фірму, яка має відповідний дозвіл та навчених фахівців, і виконати монтаж згідно з проектною документацією, що погоджена з ПАТ “Сумигаз”, здати газопровід в експлуатацію, тобто організувати в законні терміни роботу комісії, провести відповідні випробовування за участю ПАТ “Сумигаз”, як експлуатуючої організації, підрядної організації, яка виконає монтаж лічильника та за його участю. І тільки після проведення всіх цих випробовувань, якщо не буде зауважень на відповідність державно-будівельних норм, правил безпеки систем газопостачання, буде приєднана система газопостачання в існуючу працівниками ПАТ “Сумигаз”.

Отже, сумчани залишилися один на один із незаконними діями мономоліста  “Сумигаз”, допомогти яким не взмозі навіть владні структури.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: