Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

В Сумах працівники поліції охорони упередили вибух побутового газу в житловому будинку (ВІДЕО)

Происшествия | 14:00, 18.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Побачивши полум’я на газовій магістралі житлового будинку, правоохоронці негайно евакуювали жителів будинку та викликали рятувальників і аварійну газової служби

«Близько о пів на шосту ранку, під час патрулювання території, ми побачили полум’я. Горів кран газової магістралі житлового будинку між першим та другим поверхами, — розповідає молодший інспектор групи реагування поліції охорони. – Негайно повідомили чергову частину, а самі почали стукаючи в двері квартир, будити мешканців та виводити їх у безпечне місце».


Оскільки це вже не перший такий випадок у обласному центрі, люди не барились. Вибігали на вулицю хто в чому, з малими дітьми на руках. Для обігріву жінок з дітьми правоохоронці надали свої службові автомобілі. 


Прибулі на місце виклику вогнеборці та аварійна газова служба швидко впорались з вогнем. Тож, оскільки наляканим мешканцям будинку вже нічого не загрожувало, їм дозволили повернутись до своїх квартир.

В Сумах працівники поліції охорони упередили вибух побутового …

В Сумах працівники поліції охорони упередили вибух побутового газу в житловому будинку (ВІДЕО)Побачивши полум’я на газовій магістралі житлового будинку, правоохоронці негайно евакуювали жителів будинку та викликали рятувальників і аварійну газової служби«Близько о пів на шосту ранку, під час патрулювання території, ми побачили полум’я. Горів кран газової магістралі житлового будинку між першим та другим поверхами, — розповідає молодший інспектор групи реагування поліції охорони. – Негайно повідомили чергову частину, а самі почали стукаючи в двері квартир, будити мешканців та виводити їх у безпечне місце».Оскільки це вже не перший такий випадок у обласному центрі, люди не барились. Вибігали на вулицю хто в чому, з малими дітьми на руках. Для обігріву жінок з дітьми правоохоронці надали свої службові автомобілі. Прибулі на місце виклику вогнеборці та аварійна газова служба швидко впорались з вогнем. Тож, оскільки наляканим мешканцям будинку вже нічого не загрожувало, їм дозволили повернутись до своїх квартир. Управління поліції охоронив Сумській області

Опубліковано ГУНП в Сумській області 18 грудня 2017 р.

Управління поліції охорони в Сумській області

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: