Директор школи із Сумщини — чемпіон України з інтелектуальних видів спорту

Общество, Рейтинг | 12:27, 22.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Чемпіон Сумської області з інтелектуальних видів спорту директор Писарівського НВК Євген ШОВКУН зайняв 1 місце в особистому заліку змагань.

Другий чемпіонат України з інтелектуальних видів спорту (шахи, шашки-64) пройшов в приміщенні будівельного коледжу міста Суми. Команда Сумської області впевнено зайняла І місце.

Чемпіон Сумської області з інтелектуальних видів спорту Євген Шовкун переміг у особистому заліку, набравши 25 очок із 36 можливих і завоював титул чемпіона України з інтелектуальних видів спорту, —  повідомляє regionews.sumy.ua.

Друге місце залишилось за спортсменом із Хотіні Віталієм МАРЧЕНКОМ (23,5 очка), третє – за спортсменом із Сум Левоном КАФТАРЯНОМ (23 очка).

Євгену Шовкуну було вручено Кубок України, золоту медаль Міністерства молоді та спорту України, пам’ятну стрічку «Чемпіон України з інтелектуальних видів спорту (шахи, шашки-64)», дипломи та грошовий приз.