СумБуд
СумБуд

Науковці СумДУ розробили найкращий вітчизняний продукт

Рейтинг, Технології | 07:40, 25.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

Проект «Машинне навчання для автономних систем», створений науковцями Сумського державного університету, виборов першість у номінації «Найкращий вітчизняний продукт» Національного конкурсу Industry 4.0 Ukraine. Розробники проекту – В’ячеслав Москаленко та Артем Коробов. Про це пише сайт ВНЗ.

Дослідники розробляють алгоритми високоефективного  машинного навчання та методи автоматизації збору даних для автономних систем.

Завдання даного проекту полягає в тому, щоб безпілотні літальні апарати могли використовувати свої камери для автономного розпізнавання та класифікації 3D-об’єктів, високошвидкісної передачі даних на інші дрони, а також запису координат  без постійного спостереження оператора.

Проект створено на базі стартап-центру СумДУ «New Generation» (кординатор Андрій Півень).  Також розробники зареєстрували власну компанію «Molfar Technologies», яка увійшла до 1-ої версії «Industry 4.0 landscape Ukraine» – перелік найбільш інноваційних компаній у сфері Industry 4.0.

Організатори національного конкурсу: – IS Events Group – маркетингове агентство повного циклу, що спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій та АППАУ – Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації України, представляє інтереси української спільноти вендорів, інтеграторів, підтримує розвиток інноваційних вітчизняних продуктів та сприяє об’єднанню бізнес компаній та науковців для виходу на міжнародні ринки. Наразі СумДУ є членом АППАУ, що створює перспективи до спільної участі у наукових грантах та розробках, доступу до європейських мереж експертів і лабораторій.

Також перше місце отримав партнер СумДУ – ТОВ “ЕЛІУС- М” в номінації продукт року в IOT і промисловому інтернеті  з роботою «Діагностика стану механізмів»

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
загрузка...
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: