СумБуд
СумБуд

Сумський державний університет у міжнародних рейтингах

Освіта, Рейтинг | 12:30, 23.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

22 червня в Конгрес-центрі СумДУ відбулась прес-конференція щодо зміцнення позицій Сумського державного університету в міжнародному рейтингу QS World University Rankings, який вважається одним із найбільш авторитетних у світі, рейтингу «Топ-200 Україна» та інших рейтингах світового рівня.

Сумський державний університет увійшов до 6 кращих українських університетів за версією QS World University Rankings та трійки кращих класичних – за даними рейтингу «Топ-200 Україна». Тобто університет зміцнив свої позиції у науково-освітньому просторі.

«Все-таки певні українські виші дають приклади достатньо високої світової конкурентоспроможності і це доводить, що навіть в складних умовах країни можна забезпечити достатньо високу якість освіти та відповідати очікуванням суспільства, стейхолдерів, замовників. Ми пишаємося, що наш університет знаходиться на Сумщині і входить до 3% найкращих університетів світу. Ми повинні забезпечувати якість надання різноманітних послуг: освітніх, наукових, позанавчальних. Сьогодні лише 6 університетів України входять до рейтингу Європейського Союзу. Участь у рейтингах допомагає коригувати свою стратегію розвитку, поточні плани, забезпечити комфортну для навчання інфраструктуру», – зазначив  ректор СумДУ, Анатолій Васильєв.

Щодо наукового розвитку Сумського державного університету, то навчальний заклад повністю відповідає вимогам вишів європейського стандарту.

«Якщо в виші є потужна наука – це тягне за собою якість підготовки кваліфікаційних кадрів. Нам є чим пишатись. Протягом цього навчального року, нашу наукову продукцію замовили біля 1000 (з них 150- іноземних) підприємств, які оплачували проекти за власні кошти», – наголосив ректор університету.

«Ми маємо позитивну динаміку наукових досліджень. За останні 5 років ми збільшили обсяг фінансування у 10 разів. Міністерство вже два роки поспіль проводить конкурс наукових досліджень і розробок для колективів молодих вчених і наші студенти виборюють найбільшу кількість перемог серед вишів України»- додав проректор з наукової діяльності, Анатолій Чорноус.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: