Керама Хит
Керама Хит

У Сумах шукатимуть найкращого кондитера (конкурс)

Рейтинг, Суспільство | 18:04, 16.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

У рамках відзначененя Дня міста 2 вересня в Сумах вдруге відбудеться міський конкурс «Кращий сумський кондитер».

Пошук кращих майстрів-кондитерів закладів ресторанного господарства та навчальних закладів міста, популяризація їхнього досвіду роботи, підвищення професійного рівня студентів, а також сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у Сумах – мета заходу.

Конкурс проводитиметься у двох вікових категоріях – кондитер (від 23 років і старше, без обмеження за віком) і кондитер-початківець (до 23 років) – за такими номінаціями: «Рідне місто Суми», «Казковий світ або Моє дитинство», «Солодкі фантазії» і художня робота з пряникового тесту.

До участі у конкурсі запрошуються працівники закладів ресторанного господарства, виробники кондитерських виробів, студенти профільних вищих і середніх навчальних закладів Сум.

Участь у конкурсі безкоштовна, – йдеться на Інфопорталі міськради.

Заявки на участь приймаються не пізніше ніж за п’ять днів до початку конкурсу. Надсилати їх необхідно на електронну пошту відділу торгівлі [email protected]а із зазначенням в темі листа «Заява на участь в конкурсі».

До заявок додаються: копія особистої медичної книжки учасника, технологічна картка кондитерського виробу.

За результатами конкурсу у кожній номінації визначатимуться володарів трьох призових місць. Переможці отримають грамоти, квіти та цінні подарунки.

Заявка або Переглянути не завантажуючи

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: