Реклама

Вступна кампанія у Сумах пройшла зі збоями (відео)

Рейтинг, Технологии | 13:00, 29.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

26 липня завершилася вступна кампанія. В останні 2 дні до її кінця в Міністерстві освіти дозволили подавати паперові заяви усім, хто мав проблеми з електронним кабінетом. Серед сумських вишів, у Державному університеті за всю кампанію таких прийняли 12 із 6800,  у Сумському аграрному університеті 99  із 5192, у Педагогічному виші – 43 із 2560, — повідомляє tv.sumy.ua.

На 28 липня там мають дві людини, які написали паперові заяви, а в електронний кабінет їх не вдалось перенести. Це від прокоментували у Міністерстві освіти:

“Вищі навчальні заклади приймали паперові заяви  25, 26 липня, вони також проводили перевірки: чи всі заяви внесені в базу. Ми маємо інформацію в межах 2 тисяч, які верифікуються заяви, що немає певних параметрів, де щось доопрацьовується. Щось викликає сумніви, але це просто робоча ситуація, яка потребує робочого опрацювання”, – сказав директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти та науки України Олег Шаров.

Вступна кампанія тривала з 12 до 26 липня. Система працювала зі збоями. Зокрема, вона була перевантажена 12-13 липня, коли, частина серверів працювала з посиленим захистом – тоді була атака вірусу Petya.A.

У Сумській філії Харківського університету внутрішніх справ із-за збоїв системи щезли 11 заяв, поданих через електронний кабінет. Їх подавали заново. Зараз у вишах рахують державне замовлення.

Деталі  — у відео.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: