СумБуд
СумБуд

«Золота перлина»: хто став найкращим підприємцем Сум (фото)

Рейтинг, Суспільство | 07:40, 12.09.2017
 Поділитися

Поділитися в

У п’ятницю, 8 вересня, в обласній філармонії відбулась XIX урочиста церемонія нагородження переможців рейтингу «Золота перлина» на визначення кращих суб’єктів малого та середнього підприємництва міста.

Переможцям вручили дипломи, кубки міського рейтингу «Золота перлина», а також цінні подарунки кращим підприємцям Сум, – йдеться на Інфопорталі міськради.

Переможцями рейтингу «Золота перлина» стали: у номінації «Краща фізична особа-підприємець у сфері торгівлі» – Анатолій СІРОБАБА, «Краща фізична особа-підприємець у сфері обслуговування» – Тетяна КУПРІЙЧУК, «Краща фізична особа-підприємець у сфері виробництва» – Сергій ДРОБ’ЯЗКО, «Краще мале або середнє підприємство у виробничій сфері» – ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПРОМТРАНСЕНЕРГО», «Краще мале або середнє підприємство у сфері торгівлі» – ТОВ «ДРУКАРСЬКИЙ ДІМ «ПАПІРУС», «Краще мале або середнє підприємство у сфері обслуговування» – ТОВ «МЕДЕЯ СУМИ».

За наполегливість, плідну працю, ділову ініціативу, вагомий внесок у розвиток підприємницької діяльності міста та з нагоди Дня підприємця, квітами, сувенірною продукцією та грамотами міського голови нагородили: Тамару ГОРОШКО, Вікторію ДОЛЮ, Олену ДЯГОВЕЦЬ, Кіру ЗАХАРОВУ, Юлію КОГАН, Олену ЛЕВЧЕНКО, Вікторію ЛОГВИНЕНКО, Богдана МОСУНОВА, Олега ОНІПКА, Тамару ПРОДАЙВОДУ, Сергія РАДЧЕНКА,  Євгена РУДІЧЕНКА, Нінель СЕРДЮК, Антоніну СКОРБУ.

Наразі в місті здійснюють діяльність 28900 суб’єктів середнього та малого бізнесу, з них 16544 фізичних осіб-підприємців. За вісім місяців цього року ними вже сплачено єдиного податку до бюджету міста у сумі 104,341 млн грн. та майже 70,736 млн грн. акцизного податку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: