Реклама

Арсенал боєприпасів «Курської дуги» знищили на Сумщині

События | 15:06, 9.05.2017
 Поделиться

Поделиться в

Foto

На 33 снаряди натрапили місцеві жителі поблизу села Мирного.

Небезпечна знахідка знаходилась у лісопосадці у двох місцях на відстані 200  м. та 4 км. від житлових будинків. За словами людей, в 1943-му році у даній місцевості проходили події «Курської дуги» — однієї із ключових битв Другої світової війни.

На місце виявлення арсеналу прибули піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій, які ідентифікували знахідку як 29 артснарядів (76, 50 мм.) та 4 мінометні міни (76 мм.). Фахівці вилучили вибухонебезпечні предмети, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву, — повідомляє прес-служба ДСНС у Сумській області.

На Сумщині у поточному році це перший випадок виявлення боєприпасів часів минулих війн у значній кількості. Рятувальники вкотре застерігають, вибухонебезпечних предметів не можна торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Треба припинити будь-які роботи у даному місці, відійти на безпечну відстань – не менше 100 м. та повідомити про знахідку до Служби порятунку за номером «101».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: