Реклама
Керама Хит

Глухівського нардепа Деркача і його “банду” звинувачують у вбивстві: версія команди нардепа (ВІДЕО)

 Поділитися

Поділитися в

3-го липня під час засідання регламентного комітету Верховної ради щодо зняття депутатської недоторканності з нардепа Євгена Дейдея, Павло Кишкар, нардеп від Полтавщини зробив офіційну заяву, звертаючись до Генерального прокурора, прямо звинуватив народного депутата Андрія Деркача, депутата обласної ради Олега Бояринцева та Олега Лату в безпосередній причетності до вбивства раніше судимого Геннадія Цуканова, який був його помічником.

Вбивство, у якому Кишкар звинуватив народного депутата, депутата обласної ради та Олега Лату відбулось у жовтні 2016-го року біля одного з кафе в Путивлі Сумської області. Померлим виявився помічник Кишкаря Геннадій Цуканов, раніше судимий за грабіж і хуліганство із застосуванням зброї.

“…Є побиття і погроза розправою людям мера Глухова Мішеля Терещенко, зокрема недавне побиття автомобіля Віктора Гришко. Є декілька випадків вбивства, ймовірно, “бандою” Деркача, Лати й Бояринцева, в тому числі й мого помічника, тобто є ціла низка афер з комунальною власністю братів Дубінських в Кам’янському…”, – говорить Павло Кишкарь.

Ці слова можна почути з 1 години 50 хвилин на відео.

Реакція самого Генерального прокурора на сенсаційну заяву народного депутата Кишкаря, поки не озвучується.

Журналісти The Sumy Post вирішили взяти коментарі у самих звинувачених у вбивстві Павлом Кишкарем.

“Я сьогодні звернувся з інформаційним депутатським запитом до керівництва Головного Управління Національної поліції у Сумській області щодо того чи є у матеріалах справи відносно мене інформація чи ні. Відповідь на нього я отримаю найближчим часом. Я особисто цю людину (Геннадія Цуканова, – авт.) не знаю і ніякого відношення до цього не маю. Вважаю, що це політичні ситуації, які скеровані якимись політичними аферистами. Це перше. Друге: наскільки я поцікавився і знаю ситуацію, що Цуканов був місцевим кримінальним авторитетом, людина, яка відбувала покарання за хуліганства та розбої і загинув він у такий спосіб… Скажімо, наскільки відомо, що він загинув від великої втрати крові. Місцеві жителі кажуть, що він був людиною активною, кримінальною і це говорить про те, що його смерть була наслідком того, що він згвалтував дівчину і це була помста когось із близьких людей цієї дівчини. Це те, що я знав після того як я позавчора почув звинувачення у свою адресу”, – коментує ситуацію Олег Бояринцев, депутат Сумської обласної ради.

Щодо мотивів звинувачення у вбивстві Геннадія Цуканова у депутата є своя версія.

“Якщо народний депутат (Павло Кишкар, – авт.) має серед своїх помічників кримінальників – то що це за людина, розкажіть мені будь ласка, що це за депутат? Чому ж він це робить? Він є активний член команди Мішеля Терещенка, мера Глухова і вони ведуть проти нашої команди і проти мене особисто уже декілька років брудну інформаційну кампанію. Ми не підтримуємо ті речі, які відбуваються у місті, які направлені не на розвиток міста. Ми намагаємось контролювати через рішення сесії неприйняття незаконних рішень, думаю, це не влаштовує Мішеля. У зв’язку з цим проти мене ведеться отака інформаційна війна”, – розмірковує він.

Свою думку на рахунок звинувачення має і Олег Лата, який розповів журналістам The Sumy Post свою версію такого звинувачення.

“Маячня. Повна маячня! Кишкар – це кон’юктурний представник незрозумілих політичних рядів, який старається когось очернити, для того, щоб підняти собі рейтинг. Оточивши себе представниками кримінального оточення, в тому числі і покійним, він старається тепер очорнити інших. Все. Кишкаря особисто не знаю, Цуканова особисто не знав. Знаю те, що він раніше судимий і вони займались різними темними справами на території України і округу. Вважаю, що це більше схоже на політичне замовлення. Це штучна політична дія кон’юктурних депутатів, які саме таким чином стараються “накручувати” свій рейтинг, а саме на ситуаціях, які штучно створюються як інформаційний привід. Вони користуються актуальним середовищем, придумуючи різні способи тиску на Мішеля Терещенка, “підтягують” різні інфоприводи, таким чином створюють штучну дію, яка ніяк не пов’язана з реальністю. Це точно і однозначно”, – коментує Олег Лата.

Щодо причетності його до “банди” Андрія Деркача зі слів Кишкаря, він розповідає наступне:

“Я яке відношення маю до команди Андрія Деркача? Те, що зліпили воєдино щось і когось, це ж не означає, що це правда. Якщо Бояринцева я знаю з дитинства, то з Деркачем я настільки не знайомий. У когось є особисті симпатії, у когось є повага чи розуміння вірності чи невірності дій, у когось є упереджене ставлення, але знаходження у команді – це що таке? Ми що, працюємо разом? Це як? Будуємо сарай тещі, чи як? Я не розумію. Я нічого з ним разом не роблю точно. Я знаю його як депутата, мені зрозумілі його дії чи не зрозумілі, – я поважаю його позицію допомоги людям. Це моя особиста позиція. Я не знаходжусь у Глухові, я не знаходжусь у Києві, я не працюю у нього, а отже я не знаходжусь у команді Андрія Деркача, не належу до якихось груп: я не політик і не депутат. Ми не являємось із ним родичами, не являюсь його водієм, ні кум, ні сват, ні брат. От. Не маю ніякого відношення до його політичної діяльності і не входжу у його оточення, тобто не маю до нього абсолютно ніякого відношення.”

Журналісти The Sumy Post слідкуватимуть надалі за деталями даної справи.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: