Керама Хит
Керама Хит

На Сумщині працівники підприємства здавали кров онкохворим діткам (ФОТО)

 Поділитися

Поділитися в

Лариса Якубенко, яка стояла у витоків відомої благодійної акції “До світлого дня – світлі вчинки”, і цього разу посприяла тому, щоб працівники шосткинського підприємства “ФАРМХІМ” здали кров для онкохворих дітей Сумщини напередодні Дня фармацевта, який відзначають 16 вересня.

Благородна місія була здійснена в стінах Шосткинської філії Сумського обласного центру служби крові.

Генеральний директор ТОВ «ФАРМХІМ» Микола Федько зазначив, що підприємство цілком підтримує ініціативу своїх робітників в даному напрямку, оскільки проблема забезпечення донорською кров’ю дуже актуальна:

“Ми виробляємо субстанції, що володіють безпосередньою фармакологічною дією і використовуються для виробництва лікарських препаратів: таблеток, розчинів, ін’єкцій. Тому пріоритетом для нас є соціальні проекти, направлені на збереження здоров’я людей.”


Крім того, керівник підприємства зазначив, що завдяки Центру крові кожен може зробити добру справу.
Донорами погодилися стати апаратники синтезу, електрики, технологи, керівники цеху з виробництва хіміко-фармацевтичних препаратів.

Також серед благодійників є учасники АТО, які працюють на підприємстві. Задля такої благородної місії до Шосткинської філії Сумського обласного центру служби крові працівники «ФАРМХІМ» приходять цілими сім’ями. Так, наприклад, участь в акції взяли батько та син Андрій і Михайло Конча.

Багато хто із донорів говорить, що процедура зовсім безболісна та займає не дуже багато часу. Найголовніше – через таку акцію підприємство «ФАРМХІМ» зробить добру справу та допоможе онкохворим дітям Сумщини.

“Певною мірою День фармацевта – це і наше свято, – каже заступник директора СОЦСК з маркетингу Олена Геренко. – Тому що СОЦСК не тільки забезпечує лікувальні заклади Сумщини компонентами крові у повному обсязі, а й поставляє плазму до єдиного заводу-фракціонатора на пострадянському просторі. Як відомо з плазми – а в нашому центрі служби крові вона найбезпечніша і найякісніша – виготовляються життєвонеобхідні для хворих людей препарати.”

Вітаємо всіх фармацевтів Сумщини з професійним святом! Нехай ваша робота завжди приносить вам радість, а людям – здоров’я!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: