Автосервіс
Автосервіс Авто Квартал

На Сумщині розслідують появу сибірської виразки

Криминал, События | 19:25, 4.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

4-го липня встановлено, що в Краснопільському районі виявлено стихійне захоронення решток тварин, у яких за результатами експертизи встановлено діагноз – сибірка.

Охтирською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом порушення невстановленою особою ветеринарних норм. Відомості до ЄРДР внесено за ст. 251 КК України.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення.

Довідка: Інкубаційний період сибірської виразки зазвичай Займає 3-5 днів, але може затягуватися і до тижня – двох, а також протікати протягом декількох годин. 

Найпоширеніша клінічна форма сибірської виразки: карбункулезна. При цьому на шкірі в місці проникнення збудника формується карбункул, проходячи послідовно стадії плями, папули, везикули та виразки. Спочатку утворюється червона безболісне пляма, швидко перетвориться в мідно-червону (іноді багрову), підняту над поверхнею шкіри, папули. На цьому етапі хворих зазвичай турбує свербіж і деякий печіння ураженої ділянки. Через кілька годин папула прогресує в наповнену серозне рідиною везикулу близько 2-4 мм в діаметрі. Вміст везикули незабаром набуває темний, іноді багряно-фіолетовий, відтінок в результаті геморагії. Розкриваючись (самостійно або при розчісуванні), везикула утворює виразку з темно-коричневим дном, піднятим краями і виділеннями серозно-геморагічного характеру. При типовому перебігу первинна виразка оперізується новими везикулами, Які при розтин зливаються і збільшують виразковий дефект.

Фото з мережі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: