Реклама

На Сумщині викрили незаконний конвертаційний центр з обігом понад 90 млн гривень

Криминал, События | 15:31, 6.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

В рамках розслідування кримінального провадження за ст. 212 Кримінального кодексу України співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області спільно з прокуратурою Сумської області встановили групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки конвертаційні послуги.

«Конверт» діяв у Сумській, Харківській та Донецькій областях. Злочинці надавали послуги з незаконного формування податкового кредиту, мінімізації податкових зобов’язань та переведення безготівкових коштів у готівку.

Організатори конвертаційного центру зареєстрували і придбали низку фіктивних та транзитних підприємств, на рахунки яких підприємства переводили безготівкові кошти у якості оплати за нібито придбані товари, роботи та послуги.

За результатами обшуків, проведених співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області та прокуратури Сумської області на підставі ухвал суду за адресами знаходження «тіньового» офісного приміщення, що використовувався учасниками «конвертаційного центру» виявлено та вилучено докази протиправної діяльності.

Вилучено готівкові грошові кошти на загальну суму близько 200 тис грн, 13 печаток та штампів СГД та державних установ, документи бухгалтерського та податкового обліку, чекові книжки, мобільні телефони, комп’ютерну та оргтехніку.

Слідчі дії тривають, — повідомляє сайт ГУ ДФС у Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: