Керама Хит
Керама Хит

На зампрокурора Сумщини склали протокол про корупцію

Кримінал, Події | 20:31, 12.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12-го липня, співробітники столичного управління захисту економіки прибули в Суми і вручили протокол про корупцію Сергію Маслюку.

Нагадаємо, мова йде про внесення паном Маслюком недостовірної інформації в декларації про доходи за 2015-й і 2016-й роки. Такий висновок зробила прокуратура Сумської області за результатами службової перевірки.

Цей висновок був направлений в Генеральну прокуратуру  і НАЗК. Протокол повинні відправити до суду. Якщо суд визнає заступник прокурора корупціонером, постане питання про звільнення пана Маслюка, – інфомує Данкор.онлайн

Довідка:

Сергій Маслюк, 1978 р.н. (м. Глухів Сумська область). У 2000 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (м. Харків). Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав як виконувач обов’язків помічника прокурора – стажист прокуратури Білопільського району. Близько одного року працював у Глухівській міжрайонній прокуратурі. Більше чотирьох років обіймав посаду прокурора відділу прокуратури Сумської області. На посаді заступника прокурора Тростянецького району Сумської області Сергій Маслюк працював рік. Попередня займана посада – перший заступник прокурора м. Суми Сумської області.

З грудня 2014-го року – заступник прокурора Сумської області – начальник управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні.
З вересня 2015-го року – заступник прокурора Сумської області.
Старший радник юстиції, – йдеться на сайті прокуратури Сумської області.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: