Керама Хит
Керама Хит

Жителям Сумського району подарували новий міст

 Поділитися

Поділитися в

Участь у відкритті мосту через річку Псел між селами Битиця та Велика Чернеччина взяв очільник області Микола Клочко.

Востаннє міст між двома селами в Сумському районі ремонтувався в 70-х чи 80-х роках. Точної дати вже не згадають ні жителі Битиці, ні Великої Чернеччини. І ось нарешті він відремонтований.

На ремонт мосту були залучені кошти всіх рівнів бюджетів − від державного до сільського − фактично півтора мільйона гривень.

«Цей міст став яскравим прикладом об’єднання зусиль обласної, районної, місцевої влади та народного депутата України від Сумщини Олександра Сугоняки, який посприяв виділенню фінансування з державного бюджету, − зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко. − Нехай цей міст буде лише невеличким кроком щодо покращення добробуту району».

Очільник області повідомив, що ремонти дорожнього покриття та мостів у цьому році виконуються не лише в Сумському районі.

«У цьому році ми робимо капітальний ремонт дороги «Угроїди – Тур’я» у Краснопільському районі, у Сумському районі ремонтуємо дорожнє покриття у напрямку Білопілля і до Путивля. Хочу сказати, що 2017−2019 роки стануть роками доріг в Україні. А отже на Сумщині і в Сумському районі ви це побачите наочно», − додав він.

Привітали жителів району і народний депутат України Олександр Сугоняко, голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко та голова обласної ради Вадим Акпєров.

«Сьогодні відкривається лише проїжджа частина цього мосту, − зазначив Вадим Акпєров. − Ще доробимо пішохідні доріжки, а повністю завершимо всі роботи десь у середині жовтня».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: