jurotat
jurotat

Сергій Князєв у Сумах: служба дільничних інспекторів поліції додатково отримала понад 500 посад

События | 18:25, 3.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Про це Голова Національної поліції Сергій Князєв розповів сьогодні, 3 жовтня, під час робочого візиту до Головного управління Національної поліції у Сумській області, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області. За його словами, це зроблено для підсилення підрозділів дільничних по всій території держави, а відтак – і для більш ефективного виконання ними своїх функцій.

Сергій Князєв зазначив, що зміни торкнуться поліцейських підрозділів превенції. До їх функцій, найперше, належатимуть забезпечення публічної безпеки під час масових заходів, спілкування з громадою тощо.
За словами глави Нацполіції, реорганізація в поліції призвела до зниження кількості посад дільничних офіцерів поліції. У зв’язку з цим наказом по Нацполіції додатково вводяться 561 посада дільничних поліцейських. При цьому розподілити додані посади є більш доцільним у сільській місцевості, де немає патрульної поліції.

«Патрульна поліція забрала на себе всі виклики на 102. Ми ввели форму електронного рапорту, яка дає можливості уникнути непотрібної писанини. Відтак дільничному залишається забезпечення громадського порядку, і робота на дільниці – найважливіша функція», – підкреслив Сергій Князєв.

Він також зазначив, що для забезпечення безпеки учасників масових заходів зараз у складі Управління патрульної поліції вводиться не менше 35 посад працівників тактичної поліції. Навчання працівників цього підрозділу і введення його в дію орієнтовно планується навесні наступного року.

Працівники тактичного підрозділу поліції матимуть у розпорядженні автобус, яким виїздитимуть до місць проведення масових заходів, і пішим патрулюванням нестимуть там службу. Таким чином, дільничні офіцери поліції будуть позбавлені виконання функції, невластивої цьому підрозділу, і, як наслідок – матимуть змогу більше часу виконувати свої прямі обов’язки.

Відтак для підвищення ефективності роботи поліцейських підрозділів найближчим часом планується передача груп реагування патрульної поліції (ГРПП) до складу підрозділів патрульної поліції. В якості заступника начальника поліції області Сергій Князєв запропонував призначати начальника патрульної поліції області.

«Я порекомендував всім начальникам обласних підрозділів поліції, що хотів би бачити природну зміну начальників підрозділів превенції на начальників патрульної поліції», – зазначив Сергій Князєв.

Він також нагадав, що з 17 вересня функції забезпечення безпеки дорожнього руху віднесені до функціоналу патрульної поліції.

Крім того, глава Нацполіції вручив відзнаки Міністерства внутрішніх справ кращим поліцейським Сумщини. Чотири працівники поліції нагороджені нагрудним знаком МВС «За відвагу у службі», ще сімом поліцейським вручені грамоти Міністерства внутрішніх справ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Керама Хит
comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: