Реклама
Керама Хит

Сумщину планує оцифрувати GOOGLЕ

Події | 15:01, 14.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Питання підвищення присутності нашого регіону на цифровій карті України обговорили на Форумі «Google: «Цифрове перетворення Сумщини».

«Проект компанії Google з цифрового перетворення регіонів є дуже амбітним  і ефективним, адже він, безперечно, слугує підвищенню інвестиційної та туристичної привабливості регіону, розширює можливості користувачів мережі інтернет. За допомогою сучасних віртуальних інтернет-інструментів він заповнює ті інформаційні вакууми, з якими стикаються люди у повсякденному житті», – підкреслив Микола Клочко, губернатор області.

За словами представника спільноти експертів Google в Україні Олега Костюкевича, упродовж трьох останніх років їм вдалося реалізувати 9 проектів у Львові, Рівному, Херсоні, Одесі, Миколаєві, Івано-Франківську, Кропивницькому, Черкасах, Вінниці.

Переважно, це об’єкти туристичної привабливості, віртуальні екскурсії, 3D тури культурними, релігійними, промисловими об’єктами, проте є можливість створення платформи для інтерактивних петицій, промоцій інвестиційної привабливості тощо, Перш за все, їх цікавлять території, які опікуються своїм розвитком і прагнуть використовувати сучасні технології, адже потреба в оцифруванні послуг у різних сферах постійно зростає.

Присутність широкого кола зацікавлених осіб свідчить про готовність області працювати в напрямку цифрового перетворення, тож форум із залученням представників Google покликаний  підняти тему промоції Сумщини як в Україні, так і у світі, – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Як користуватися новими цифровими інтерактивними сервісами у сфері бізнесу, екології, освіти, туризму та інвестицій учасники форуму дізналися детальніше під час роботи у відповідних секціях. У подальшому подібні семінари заплановані у Глухові, Ромнах, Путивлі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: