Керама Хит
Керама Хит

Сумська обласна рада звертатиметься до Президента України щодо “газового питання”

Події | 12:27, 7.07.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7-го липня, на черговій, уже 14-й сесії Сумської обласної ради депутати проголосували за звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення відключення від газопостачання населення Сумської області.

На сесію завітали жителі Роменського та Липоводолинського району, які постраждали через відключення газопостачання та представники місцевої влади.

«Депутати Сумської обласної ради глибоко стурбовані критичною ситуацією, що склалась останнім часом на території області із забезпеченням населених пунктів природним газом, − звернулась до присутніх Тетяна Головко заступник голови обласної ради. − До обласної ради та її депутатів надходять численні звернення від населення області та депутатів місцевих рад з приводу відключень населених пунктів області від газопостачання. Так, протягом червня 2017 року ПАТ «Укрнафта» було припинено газопостачання у населених пунктах Малобубнівської сільської ради Роменського району, Панасівської та Берестівської сільських рад Липоводолинського району області. За повідомленням ПАТ «Укрнафта» газопостачання припиняється у зв’язку із постачанням у зазначені населені пункти газу власного добування та закінченням дії дозволів на користування газоносними надрами, виданих цьому товариству. Особливо слід відзначити, що відключаються від газопостачання населені пункти області, на території якої видобувається близько 200 млн. кубометрів газу на рік.”

Депутати обласної ради вимагають від вищих керівних державних органів вжити дієвих заходів з налагодження газопостачання на території Сумської області та недопущення відключення населення від газу.

Самі ж жителі заявили, що готові до радикальних дій, якщо їх не почують.

За дане рішення проголосували 52 депутати із 55-ти присутніх: проти даного рішення депутат із фракції “Воля народу”, не голосували 2 депутати із фракцій “Батьківщина” та “УКРОП”.

Наталія Тарковська

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Stroika
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: