Реклама

Сумські рятувальники вчились працювати з роботом

События, Технологии | 16:03, 14.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

У Києві, на території державної пожежно-рятувальної частини № 25, під керівництвом інструкторів Агентства по зменшенню загроз Міноборони США проходить тренінг для хімічних підрозділів ДСНС України, в тому числі і для представників Сумського підрозділу.

Протягом останнього тижня 15 рятувальників з різних куточків України освоюють нові методи проведення хімічної розвідки з використанням робототехніки — нового сучасного наземного тактичного микроробота (MTGR).

«Роботи, які передали американські колеги хімічним підрозділам ДСНС характеризуються високою маневреністю на всіх місцевостях. Основне їх призначення — розвідка і спостереження. При цьому за допомогою встановлених на платформі пристроїв можна дистанційно визначити рівень забруднення середовища навіть у важкодоступних місцях. При таких умовах зникає ризик для людини отримати поразку хімічно небезпечною речовиною », — кажуть рятувальники.

Суть використання дистанційного приладу полягає в тому, щоб уникнути випадків, коли необхідно пряме втручання. Планується, що отримані в ході навчань знання і практика допоможуть в майбутньому реалізувати їх при підготовці вітчизняних підрозділів хімічного захисту, — повідомляє Ваш Шанс.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: